Період спокою у кімнатних рослин.

Дуже багато різної літератури розповідає нам про рослини, але практично одне і теж: добриво, вологість повітря, вода, світло, тепло. Хоча ніхто і ніде майже не згадує про ще не менш важливому періоді, що супроводжує життя рослин. Це – період глибокого спокою. Він пов'язаний з тим, що світловий день коротшає настільки, що світла для активного зростання не вистачає. Як і дерева, рослини теж мають такий період. Протягом усього року для більшості рослин він припадає на зиму.

Період спокою у кімнатних рослин.-

© ♥ellie♥

Деякі домашні рослини виразно проявляють даний період, який можна помітити навіть не будучи фахівцем. Його можна визначити за такими ознаками: наземні частини цибулини відмирають (цикламен, гіацинт, глоксинія), у деревовидних, листопадних опадає листя (гранат, пуансеттія). У таких випадках догляд потрібно змінити: полив зменшують або зовсім припиняють, в залежності від виду рослин.Для вічнозелених рослин такий період теж приходить, але візуально його визначити практично неможливо. Але все одно потрібно застосовувати наступні рекомендації.

Треба трохи «урізати» полив і підгодівлю, і ще – забезпечити рослину більш прохолодними умовами утримання. Коли температура в приміщенні вище рекомендованої, а полив відбувається також часто, як і навесні, то рослина може сильно постраждати.

Період спокою у кімнатних рослин.-

© Avia Venefica

Хоча є такі рослини, яким не потрібен період спокою, – це зімнецветущіе. І догляд за ними в зимовий період нічим не відрізняється від весняного чи літнього.

Початок росту рослини служить сигналом про те, що період спокою закінчений. Після цього ви можете починати відновлювати звичайний режим догляду, але тільки не поспішаючи і поступово приводити їх до нормальних умов утримання.

Ось і підійшла до кінця, думається, що корисна стаття про період спокою домашніх рослин. Правильно доглядайте за своїми улюбленцями», і нехай вони ростуть і розвиваються вам на щастя. Всього вам доброго, до нових зустрічей.

Дата публикации: 30.04.17