Про сортах хризантеми корейської

Походження корейської хризантеми досі залишається таємницею. Має місце версія, що вивів цей сорт хризантем садівник із США А. Каммінг в 1928 році, схрестивши сибірську хризантему з культурним сортом Ruth Hatton, отримавши сорти, які вигідно відрізнялися своїми розмірами, формами, яскравим забарвленням. Але термін "корейська" можна вважати умовним. Самостійним видом корейську хризантему, вважати не можна. Але це не заважає садівникам вирощувати цей красивий квітка.

Про сортах хризантеми корейської-

© neochicle

Приваблює садівників здатність корейської хризантеми переносити низькі температури. Як багаторічна рослина, корейська хризантема успішно перезимує на півдні країни, а при використанні легкого укриття – у середній смузі Росії і навіть у більш північних районах. Багаторічні хризантеми у відкритому ґрунті починають цвісти на початку серпня і це триває до жовтня.

Про сортах хризантеми корейської-

© toryporter

Корейську хризантему краще розмножувати насінням, так як посаджені таким чином квіти більш пристосовані до низьких температур. Посадку насіння в горщики, слід проводити в лютому, так як зацвіте хризантема тільки через 6 місяців. На відкритий грунт висаджують в квітні-травні при досягненні температури не нижче +15 градусів.

Розмножувати можна і вегетативним способом.

Про сортах хризантеми корейської-

© donsutherland1

Найбільш відомі сорти корейської хризантеми,виведені в нашій країні:

  • Сонечко осіннє – сильний кущ висотою до 60см. з яскраво-жовтими немахрових квітками діаметром до 7,5 см із запахом меду.
  • Золоті кінчики – сильний кущ з хорошою листям, висотою до 65см. Квітки червоного відтінку з мідним відливом,діаметром до 7см.
  • Осінній захід – висота куща 45см. суцвіття красноватаго кольору,не махрові,діаметром 7см.
  • Кореяночка – кущ заввишки до 70см з хорошою листям, бронзовими квітами.
  • Маргаритка – біла квітка з кущем 55-65см.
Про сортах хризантеми корейської-

© donsutherland1

Дата публикации: 10.04.17