Знищуємо комах в городі з допомогою Медветокса

Стебла і листя плодових культур, а також соковиті плоди часто стають здобиччю комах-шкідників. Особливо великої шкоди зазнають дачники від комах з грызущим ротовим апаратом – мурах, дротяників, медведок. Ці створення досить плідні, швидко розвиваються і пересуваються в грунті. Здатні за короткі терміни вразити великі території.

Знищуємо комах в городі з допомогою Медветокса -

Повністю і назавжди позбутися від них не вдасться, а ось стримувати зростання популяції можна з допомогою спеціальних засобів і своєчасної обробки. Важливо використовувати речовини безпечні для людей, тварин, навколишнього середовища, грунту і самого врожаю. На жаль, не завжди народні рецепти боротьби з шкідниками дають стабільний позитивний результат.

При виборі препарату для обробки насаджень обов'язково потрібно звернути увагу на інформацію про клас небезпеки. Він не повинен бути нижче III (помірно небезпечні сполуки). До таких препаратів відноситься Медветокс – препарат для боротьби з мурахами і капустянками та іншими гризучими комахами. Діюча речовина – діазинон.

Знищуємо комах в городі з допомогою Медветокса -

Це з'єднання в гранульованому стані відноситься до III класу небезпеки для людини, але надзвичайно небезпечно для бджіл (I клас небезпеки). До складу гранул входять добавки-приманки, які приваблюють комах своїм ароматом. На упаковці кожного засоби по боротьбі з тими чи іншими комахами вказаний термін у днях, який потрібно витримати після обробки перед збиранням урожаю. Для медветокса – 60 діб.

При застосуванні проти медведок гранули закопуються в землю з розрахунку: одна упаковка медветокса на 10 соток ділянки. Інсектицид закладається в борозенки, зроблені навколо посадок і вздовж грядок. Потім їх присипають землею, вирівнюють і зрошують водою.

Знищуємо комах в городі з допомогою Медветокса -

Засіб ефективно проти садових мурашок. Для виведення цих комах вміст пакета можна залишити на поверхні і злегка присипати землею від птахів.

Медветокс та інші препарати з диазинон добре справляються і з дротяником, а також з борознистим довгоносиком та капустяної мухою. Щоб позбутися від дротяників на картоплі і томатах, гранули закладають в поглиблення перед посадкою кущів. Таким чином, виходить дотримати термін 60 днів перед збиранням плодів.

Знищуємо комах в городі з допомогою Медветокса -

Вразливою формою розвитку капустяних мух є їх личинки, що живуть у землі. Препарат закладається в землю навколо кожної рослини і присипається землею. Аналогічним чином використовується для знищення борознистого довгоносика.

Так як діазинон небезпечний для людини, перед роботою з ним потрібно виключити знаходження поруч дітей і тварин. Обробку гранулами проводити в засобах індивідуального захисту: респіраторах і гумових рукавичках. Одяг повинна виключати контакт хімікату з шкірними покривами.

Знищуємо комах в городі з допомогою Медветокса -
Знищуємо комах в городі з допомогою Медветокса -
Знищуємо комах в городі з допомогою Медветокса -
Дата публикации: 7.12.18