Як збільшити кількість зав'язей на помідорах?

Кожній господині, звичайно, хочеться, щоб її старання були виправдані і всі її культури росли міцними і здоровими. У даній статті мова піде про одну з цих культур - про помідори.

Як збільшити кількість зав'язей на помідорах? -

Правильний підбір насіння

Для того щоб урожай томатів був значним, слід починати з підбору якісного насіння. На сьогоднішній день більшість господинь віддає перевагу насінню помідорів вітчизняного виробника, які створюються з урахуванням усіх норм і потреб. Різні сорти різною мірою стійкі до різних навколишніх умов: сухості, надмірної вологості, хвороб, сухості грунту і повітря.

Але є ті, які вважають за краще висаджувати насіння зарубіжних сортів, що не є правильно, так як за висновком вчених насіння зарубіжного виробництва значно поступаються насіння вітчизняного виробництва за смаком, по урожайності і кількості хвороб.

Як збільшити кількість зав'язей на помідорах? -

Безумовно, можна вирощувати помідори з насіння, зібраних вручну, але для цього слід дотримувати деякі правила. По-перше, потрібно збирати насіння тільки з стиглих соковитих плодів. По-друге, вони повинні бути піддані бродінню протягом декількох днів.

Для посіву краще всього використовувати торішні або позаторішні насіння, так як вони позбавляються всяких хвороб в процесі зберігання. Також для зниження рівня хвороб культури можна використовувати спеціальні препарати, призначені саме для цього. Такі препарати можна придбати в будь-якому насіннєвому магазині.

Як збільшити кількість зав'язей на помідорах? -

Правильне вирощування

Здоров'я томатів здебільшого залежить від періоду висадки. Часто виходить так, що господині сіють урожай за принципом «раніше посієш – раніше отримаєш урожай», однак це так не працює, оскільки рослини не отримують належного обсягу сонячного світла, тепла і корисних мінералів. І в момент висадки даних саджанців в ґрунт вони вже виглядають не презентабельно, не кажучи вже про подальше врожаї.

Така розсада, по-перше, буде довго приживатися, а по-друге, деяка частка її може і зовсім загинути. Більш пізня розсада росте здоровою при правильному догляді, природно. Найкращим рішенням буде вирощувати розсаду в теплих міні-тепличках або під плівкою. Таким чином, для насіння створяться умови, сприятливі для проростання.

Як збільшити кількість зав'язей на помідорах? -

Особливу увагу потрібно приділяти підживлення томатів. Якщо правильно стежити за мінеральним балансом помідорів, то і результат не змусить себе чекати. Такі мікроелементи, як калій, азот, марганець, цинк, бор і деревна зола, відмінно допоможуть помідорів рости здоровими і плодоносити.

Не варто забувати про поливі

Полив культури допомагає придбати стійкість до різних видів захворювань. Якщо води недостатньо, то листя стають блідого кольору і починають в'янути – це характерна ознака дефіциту води в рослини. Зберегти вологу в грунті допоможе її розпушування. Самим оптимальним варіантом для поливу є крапельне зрошення.

Ця система допомагає воді проникати до самого кореня рослини, тим самим вона допомагає насититися усіма елементами, які містить вода.

Як збільшити кількість зав'язей на помідорах? -
Як збільшити кількість зав'язей на помідорах? -
Як збільшити кількість зав'язей на помідорах? -
Дата публикации: 7.12.18