Все, що потрібно знати, про сорт томату: «Малиновий гігант»

З його назви вже стає зрозуміло, що цей сорт не маленьких розмірів. Даний вид зміг підкорити серця дачників, неперевершеними смаковими якостями, незвичайним забарвленням, а також високим рівнем родючості.

Все, що потрібно знати, про сорт томату: «Малиновий гігант» -

Опис даного виду томату

Він є детерминантний сортом, що полегшує за ним догляд. Кущ виростає величезних розмірів, стебло у якого може досягати у висоту до 100 сантиметрів. Кистей, може зрости більше десяти. Головні переваги малинового гіганта, в те, що він не вибагливий у вирощуванні, можна вирощувати при допомоги тепличних умов, так і у відкритому грунті.

Має добре розвинену кореневу систему, яка при розростанні глибоко не йде під землю. Листя не чим не відрізняють від інших видів томатів. Колір рожевий самого помідора.

Все, що потрібно знати, про сорт томату: «Малиновий гігант» -

Важливо знати! Як правильно здійснювати догляд за даним видом помідор.

На кущі під час цвітіння може утворитися порядком до десяти суцвіть, яких не потрібно обривати. Малиновий гігант, має плодоніжку з зчленуванням, яка допомагає тримати не маленький урожай. Даний сорт, є раннім, що означає, що після його посадки перший урожай з'явиться приблизно через три місяці. Семен у помідорі зовсім мало.

Урожай з одного куща може досягати до 5 кілограм, а то й більше. Величезний плюс донного сорти, в тому, що дуже рідко хворіє поширеними хворобами.

Все, що потрібно знати, про сорт томату: «Малиновий гігант» -

Корисні поради при виборі посівного матеріалу

При виборі посівного матеріалу, важливо звернути увагу, на те, за яких умов зростає вподобаний сорт, а також уточнювати характерні особливості обраного сорту.

Як зробити посадку?

Для того щоб виростити рослину з гарною врожайністю, необхідно за ними ретельно та клопітка проводити догляд. А так само для правильної посадки, слід спочатку підготувати насіння та ґрунт.

Все, що потрібно знати, про сорт томату: «Малиновий гігант» -

Як же провести підготовку насіння?

Від правильно підготовлених насіння, залежить подальша врожайність. Для посадки вибирають не зіпсовані насіння. Далі проводиться дезінфекція не концентрованим розчином марганцівки. В якій вони повинні пролежати пару годин. Далі промиваються водою кімнатної температури.

Як підготувати грунт для посадки?

Це, звичайно ж, не секрет, щоб отримати хороший урожай грунт повинен бути родючим, а так само з низьким рівнем вмісту кислотності.

Все, що потрібно знати, про сорт томату: «Малиновий гігант» -

Як відбувається безпосередньо сам посів?

Сам посів практично не чим не відрізняється від інших сортів томатів. Тому проводити посадку рекомендується починати вже з березня. Земля повинна бути удобрений золою і перегноєм. Після насіння висаджуються в ящик. Далі поливаються з лійки слабким розчином марганцівки. Ящик слід поставити замість, там, де добре будуть досягати сонячні промені. Два рази на тиждень слід проводити перевірку грунт на вологість. При виявленні висохлого грунту, то йому слід провести полив теплою водою. І вже через тиждень можна буде поспостерігати за сходами томатів.

Все, що потрібно знати, про сорт томату: «Малиновий гігант» -

Вирощування і догляд за сходами

Розсаду рекомендується підгодовувати раз в два тижні. Для підгодівлі добре підійде суперфосфат, якого необхідно на 10 літрів води 20 грам. По мірі зростання томатів, слід проводити пересадку по різних ємностях. При сприятливих погодних умовах розсаду слід виносити на вулицю, на короткий кількість часу для адаптації. Але при цьому слід не забувати, що категорично забороняється залишати розсаду на вулиці під прямими сонячними променями, так як вона просто загине.

Все, що потрібно знати, про сорт томату: «Малиновий гігант» -

Коли і як здійснюється посадка в грунт?

Рекомендується проводити посадку в нежарке час доби, так більше ймовірності, що вони візьмуться, для посадки сприятливим місяцем вважається початок червня. Лунки для посадки викопуються приблизно на штик лопати, а відстань між кущами має бути не менше одного метра. Під час посадки можливо у вигляді добрива додати перегною. А також провести підв'язку і полив.

Правильний догляд за сортом «малиновий гігант» порадує садівника своїм неперевершеним ароматом і смаком.

 

Дата публикации: 7.12.18