Посадка і догляд за ранньою капустою

У наш час існує безліч сортів важливою для людини культури – капусти. Посадка і подальший догляд за ранньою капустою не представляє особливої складності. Проте необхідний правильний догляд і контроль подальшого зростання.

Посадка і догляд за ранньою капустою -

Умови для висадки ранньої капусти створюються восени. З настанням вересня грунт необхідно удобрити і перекопати. Серед видів підживлення можуть бути:

· вапно;

· сечовина;

· деревна зола;

· різноманітні органічні добрива.

Посадка і догляд за ранньою капустою -

Вирощувати різноманітні сорти ранньої капусти можна в теплиці або в місці, де температурний режим буде в межах 15-20 °С. У нічний час, до появи сходів, температура може бути знижена до 8 °С., Якщо зниження не робити, сіянці сильно витягнутися вгору.

Після появи перших листочків необхідно дотримуватися постійну температуру 15-20 °С. Місце з перебуванням розсади повинно бути регулярно провітрюваним. Один раз на тиждень необхідно виконувати профілактику розсади марганцовым розчином.

Посадка і догляд за ранньою капустою -

По закінченню двох тижнів сіянці необхідно пересадити в окремі ємності, це можуть бути торф'яні горщики. Поява п'яти і більше листочків свідчить про те, що розсада потребує висадки на підготовлені грядки.

Висаджується рання капуста в сиру землю, сприятлива посадка після дощу. Грунт необхідно регулярно розпушувати, щоб він не уплотнялся, створюючи перешкоди для подальшого росту рослини.

Правильний ріст листя і подальше формування качана повністю залежить від забезпеченості рослин азотом.

Посадка і догляд за ранньою капустою -

Після закінчення одного тижня після висадки незамінного рослини його слід підгодувати розчином сечовини. Пропорція для десяти кущиків: три столових ложок на десять літрів води.

Органічні добрива готують за добу до застосування підживлення. Пташиний послід наполовину заливається водою. Протягом доби склад регулярно перемішують до утворення однорідної суміші. Перед підгодівлею однорідну суміш розбавляють водою в пропорції 1:10л.

Посадка і догляд за ранньою капустою -

Капуста, як і багато рослини, любить вологість, тому не рекомендується пересихання грунту під час росту. Правильний полив не рідше чотирьох разів на тиждень. Також сприятливий чинник для зростання – систематичне підгортання.

Не варто забувати про захист від шкідливих комах. Раннє рослина люблять личинки, які пошкоджують корінці. Капуста відразу в'яне, а листки набувають неприродний синюватий колір. Не допустити подібний випадок допоможе 2-х або 3-х разове запилення розчином дуст ДДТ.

Посадка і догляд за ранньою капустою -
Дата публикации: 7.12.18