Посадка, догляд та вирощування полуниці.

Полуниця – це садова ягода, яка не тільки смачна, але й корисна. Вона насичена вітамінами і мінералами, що так корисні для організму. Ця ягода популярна практично в усьому світі, її люблять дорослі і діти. При вирощуванні полуниці на присадибній ділянці можна отримати непоганий урожай, якщо максимально правильно доглядати за цією ягодою.

Посадка, догляд та вирощування полуниці. -

Для вдалої посадки в першу чергу важливо підготувати грунт в яку додають перегній, суперфосфат і калійну сіль, земля повинна бути сирою, але не мокрою, а також глибоко розпушування. За годину перед посадкою необхідно полити полуницю після чого позбутися від зайвих листя (на одному кущику повинно бути 3-4 листочка) і надто довгих коренів (максимальна довжина 10 сантиметрів).

Після підготовчих робіт можна приступати до самої посадки, де інтервал між кожним кущем повинен складати не менше 40 сантиметрів. Кожен кущик присипають землею поки місце, де зустрічається стебло і коріння не буде закопано, а якщо одночасно виробляти полив і закопування тоді зв'язок коріння з ґрунтом буде більш тісна.

Посадка, догляд та вирощування полуниці. -

Якщо після посадки на полуниці з'являються квіти і вуса, то їх обривають, щоб рослина не витрачає свої сили на плодоношення, а використовувала їх для зміцнення на новому місці. Також відмінним способом захистити рослину від вимирання присипати його тирсою хвоєю або сухою травою.

Полив проводять раз на тиждень з ранку теплою відстояною водою, а підживлюють один раз в два тижні. Природно, що деякі кущі можуть захворіти і якщо це сталося, то слід негайно видалити їх з ділянки разом з верхнім шаром грунту.

Посадка, догляд та вирощування полуниці. -

Полуницю, що росте на ділянці не більше ніж 1 рік, після весни слід видалити померлі частини рослин, а також старі тирсу або солому, потім проводять розпушування землі і насипають шар соломи, але найкраще підійде хвоя. Також не можна рослина рясно присипати землею інакше його коріння сповільняться в зростанні. Відмінна профілактика захворювань – це обприскування полуниці розчином мідного купоросу до того, як розпустяться бруньки.

Коли почнеться цвітіння кущиків забороняється поливати рослину зверху, так як можуть початися хвороби, а якщо почався дощ, то кращим рішенням буде укриття ягоди плівкою. При дотриманні цих правил врожайність на грядках з цією смачною і корисною ягодою порадує будь-якого садівника і дачника.

Посадка, догляд та вирощування полуниці. -
Посадка, догляд та вирощування полуниці. -
Посадка, догляд та вирощування полуниці. -
Дата публикации: 7.12.18