Коли необхідно проводити посадку цибулинних

Час посадки

Посадка весняних цибулинних – є однією з найбільш важливих робіт, що проводяться в садах. Тюльпани, висаджують у середині – пізньої осені, ключовим моментом в різниці є регіон. Виробляючи осінню посадку необхідно садити тюльпани з розрахунком, що приблизно через пів місяця настане зимова негода.

Коли необхідно проводити посадку цибулинних -

Весняні цибулинні, прийнято висаджувати в осінній період. Осіннього цвітіння - протягом з травня по серпень. Стійкі до холоду літні цибулинні зазвичай висаджують з настанням або в середині осіннього сезону. Коли грунт прогрівається, а її температура становить +10-13°С, необхідно приступати вирощування теплолюбних рослин.

В теплих кліматичних умовах часовий проміжок з серпня по вересень підходить для вирощування нарцисів, крокусів, гіацинтів і фрезії.

Декоративні рослини, серед яких лілії і аллиум, висаджують у період з вересня по жовтень

Коли необхідно проводити посадку цибулинних -

Посадку тюльпанів і часнику здійснюють з жовтня по листопад, більш точні дати залежать клімату.

Ранньою весною прийнята посадка гладіолусів, эукомиса, ацидантера, ярого часнику, крокосмии (монтбреции) лиатриса і фрезії.

У період з травня по серпень садять нерину і колхикум.

Поетапний розбір посадки з усіма особливостями і тонкощами

  1. Важливе значення має визначене місце посадки. Потім його потрібно розчистити видаливши все наявне бур'яни. Для тюльпанів та інших цибулинних обробка грунту нестандартним чином не буде потрібно, оскільки більшість цих рослин невибаглива і здатне без ускладнень квітнути та розростатися в самій звичайної садової ґрунті. Одним з головних умов є водопроникність землі, необхідно запобігти будь-яку ймовірність скупчення води.
    Коли необхідно проводити посадку цибулинних -
  2. Скориставшись спеціалізованим інструментом для посадки можна створити отвір у ґрунті до необхідної глибини. Крім іншого цим пристосуванням реально зробити ямки глибиною 10-20 сантиметрів. До позитивних властивостей такого предмета можна віднести ту особливість, що витягуючи його з-під землі воно витягує з собою грунт. Не маючи в наявності подібного інструмента, можна в якості альтернативного варіанту використовувати вузький і довгий совок.
  3. В отриманий отвір слід внести невелику кількість добрива повільного впливу, наприклад, Miracle Gro або будь-який інший аналог.
    Коли необхідно проводити посадку цибулинних -
  4. Цибулину занурюють у лунку денцем вниз і засипають навколо і зверху землею. Потім потрібно трохи ущільнити грунт, не пошкодивши при цьому цибулину.
  5. Завершивши всю посадку тюльпанів та інших цибулинних, грунт покривають натуральним мульчирующим матеріалом. Їм здатний бути компост, декоративна кора, деревна тріска і т. д.

Розташування посадки

Майбутню область для посадки необхідно підібрати, грунтуючись на сезоні цвітіння цибулинних і стадії вегетативного росту найближчих рослин у сукупності з їхнім цвітінням. Наприклад, тюльпани та інші весняний цибулинні починають цвісти первее всіх. З настанням літньої спеки на їх місці залишається неприваблива зовні жовта в'яне листя, або оголені ділянки грунту. З-за цього тюльпани та інші весняні цибулинні розташовуються посередині розлогих багаторічників.

Коли необхідно проводити посадку цибулинних -

У процесі подготавливания і процесу цвітіння – цибулинні отримують необхідну кількість сонячного тепла, оскільки в цей момент в саду крім них перебувають у сплячці. Відцвілі тюльпани та ін. весняні цибулинні, покриваються зеленню підрослих багаторічників і таким чином порожні простору закриваються.

Осінні цибулинні розташовують там, де своїм цвітінням вони здатні утворювати певний зазор в квітниках.

Коли необхідно проводити посадку цибулинних -
Коли необхідно проводити посадку цибулинних -

 

Дата публикации: 7.12.18