Які існують системи відеоспостереження

відеонаглядСучасні системи відеоспостереження - це самодостатній і ефективний засіб безпеки. Коли ведеться відеоспостереження, можна дистанційно отримувати візуальну інформацію про подію. Зображення не тільки фіксуються, а й супроводжуються звуком.

Будь-яка система відеоспостереження поставляється в комплектації з конкретною кількістю камер, з записуючими пристроями, з моніторами, що дозволяють переглядати картинки. Щоб отримувати звук, як правило, застосовуються спеціальні мікрофони, влаштовані в камери. В одній системі спостереження може бути як одна камера, так і сотні. На даному сайті можливо замовити відеонагляд в Стрию.

Що являють собою аналогові системи?

Велике поширення на сьогоднішній день отримали так звані аналогові системи відеоспостереження з абревіатурою «CCTV». Принцип роботи системи полягає в стандарті самого звичайного телебачення. Процес передачі звукової інформації та зображення відбувається за допомогою сигналів в аналоговому режимі. Якщо говорити про затримку передачі, то вона дуже мала. На кожен сигнал доводиться робота окремого каналу зв'язку. Камерою спостереження можна управляти дистанційно, змінювати налаштування в меню і наводити камеру на потрібну ділянку перегляду.

Якість і детальність одержуваної картинки буде характеризуватися певним ступенем дозволу. Що стосується монтажу, то він простий. Тут не потрібно додаткової системної підтримки. Але вартість установки системи може виявитися досить високою. Це пов'язано з вартістю окремого кабелю, призначеного під кожен сигнал.

Для аналогової прогресивної системи підходить цифровий метод реєстрації. Серед основних недоліків можна виділити обмежену якість, яка не виходить далі стандарту телевізійного зображення.

IP системи відеоспостереження

Подібного роду система відеоспостереження є однією з найдорожчих не тільки з питання монтажу, але і в процесі обслуговування. А вся справа в тому, що в даному випадку буде використовуватися цифрова мережа, за допомогою якої і буде здійснюватися передача великої кількості зображень, супроводжуваних звуком.

Щоб зменшити обсяг інформації, яка передається, працює процес стиснення, але не тільки зображення, а й звуку. При цьому варто зауважити, що якщо застосувати стиснення, то зображення буде мати куди більш гіршу якість. Головна перевага системи полягає в можливості зробити спостереження бездротовим. Досить використовувати абсолютно стандартне рішення Wi-Fi. Єдиний недолік, який можна виділити, - це висока вартість обслуговування системи і помітні затримки передачі інформації.

Застосування систем відеоспостереження HDcctv

Дана система відеоспостереження відноситься до цифрового типу і з'явилася недавно. Система працює на загальних принципах аналогової традиційної CCTV. Єдина відмінність полягає в тому, що в цьому випадку застосовується цифрова передача картинки від відеокамери. Причому, зображення виходить досить якісним. Не потрібно вдаватися до стиснення інформації, що також не робить негативного впливу на якість картинки. Система відеоспостереження може працювати в декількох стандартах зображення - в Full HD і HD.

Реєстрація інформації здійснюється в цифровому способі. Можна вести дистанційне спостереження, переглядати архівну інформацію, а також віддалено здійснювати управління системою. Серед недоліків можна виділити дуже високу вартість на закупівлю обладнання.

Дата публикации: 20.01.21