Особливості експлуатації кранових ваг

весыУ процесі виробництва, розвантаження, будівництва обов'язковим етапом є фіксація маси окремих об'єктів або упакованих товарів. Поєднати підйом і зважування вантажу можна за допомогою ваг кранового типу. Дане обладнання складається з підйомного крана і закріпленого на ньому датчика з електронним табло, на якому відображаються результати зважування.

Проста конструкція поряд з високою міцністю дозволяють отримувати точні дані про вагу об'єкта в широкому діапазоні значень. Як правило, корисування крановими вагами здійснюється в ході оперування великими вантажами (в середньому, від 0,5 до 50 тонн).

Переваги та відмінні характеристики

Пристрій підвісних ваг має на увазі роботу незалежно від джерела електроживлення. Вони працюють на акумуляторних батареях, що дозволяє отримувати результати зважування в будь-яких умовах. Це вагома перевага для організацій, пов'язаних з будівництвом, складським зберіганням, транспортуванням.

Як правило, дане обладнання використовується поза приміщеннями. Тому при його виборі слід керуватися параметрами захищеності від зовнішнього впливу. Пристрій повинен мати захищений від вологи корпус, стійкий до механічної деформації в умовах роботи з габаритними вантажами на висоті.

Оскільки підйомний кран має досить велику висоту, необхідно забезпечити можливості для гарної видимості результатів. Для цього датчики повинні передавати інформацію на велике табло з добре видимою індикацією в будь-який час доби і року. Може використовуватися віддалений тип табло із застосуванням пульта дистанційного керування. Зазвичай радіометричний канал, по якому передаються дані між датчиком і табло, здатний працювати на відстані до 150 м. Що дозволяє ефективно користуватися крановими вагами на великих відстанях і висоті.

З огляду на трикомпонентну структуру кранових ваг, при виборі моделі необхідно звернути увагу на якість основних вузлів.

  • Тензометрический датчик - оцінюється точність зважування, рівень похибок в передбачуваному діапазоні мас, які планується зважувати.
  • Електроніка - обробляє інформацію вузол повинен бути захищений від впливу вологи, ультрафіолету, мати широкий робочий діапазон з точки зору температури навколишнього середовища.
  • Корпус. Кращий варіант, виготовлений з міцних і довговічних матеріалів, здатних захистити датчик і електроніку від ударів і інших деформирующих впливів.

Так як в виробничих, логістичних, будівельних процесах вкрай важлива стабільність точного визначення мас, при виборі слід звертати увагу на продукцію компаній, що мають відповідну сертифікацію.

Дата публикации: 22.12.20