Кольорові пасма у волоссі

волоссяХто сказав, що на кольорові пасма у волоссі потрібно витрачати багато грошей в салонах краси? Сьогодні ми розповімо вам про три способи колорирования вашої зачіски в домашніх умовах, кожен з них ми підглянули у б'юті-блогерів.

Так, саме кольорова гофрований папір може на один вечір пофарбувати вашу зачіску! Як це зробити? Простіше простого! Купуєте пару метрів цієї подарункової упаковки бажаного кольору. Розрізаєте її на кілька рівних «шматків» шириною близько 20 см. Кладете ці підготовлені «смужки» в миску з гарячою водою на 1 хвилину, після чого, майже не віджимаючи даний матеріал, оберніть їм кілька пасм волосся, залиште на 10 хвилин, змийте. Вибирайте висоту такого кольорового «будиночка» для кожного волосяного пучка в залежності від свого смаку - фарбування ваших локонів може починатися як від коренів по всій довжині, так і задіяти тільки кінці волосся. Деякі блогери радять для кращого прояву кольору поверх гофрованої одягу зробити ще й «кишеньку» з фольги.

Якщо ви думаєте, що ми пропонуємо вам просто відкрити маркери і провести грифелем по волоссю, то все трохи складніше. Вам потрібен не сам фломастер, а пористий стрижень всередині нього, який просочений барвником. Опускаєте кінчик стержня в гарячу воду приблизно на 5 хвилин, нагріваючись, барвник виливається з стрижня. Змішайте цю субстанцію зі своїм улюбленним бальзамом для волосся і пофарбуйте кілька локонів «домашньої» фарбою. Змийте теплою водою через 15-20 хвилин. Вуаля! Кольорові локони готові! Купити готові кольорові пасма волосся.

Гуаш. Якщо ви давно нею не користувалися, натріть потрібний колір на тертці, додавши трохи гарячої води. Далі - все як з фломастерами - зміксуйте гуаш з бальзамом для волосся і нанесіть на пасма приблизно на 10-15 хвилин. Майте на увазі - це фарбування більш стійке в порівнянні з двома попередніми. Колір буде «йти» поступово, стаючи більш блідою протягом декількох «змивань».

Попередження: дані рекомендації взяті у різних б'юті-блогерів, автор не несе відповідальності за якість кольору і здоров'я волосся після даних процеду

Дата публикации: 29.01.21