Як правильно стригти газон

Як правильно стригти газон-

Якщо ваш газон буде наданий сам собі, то в кращому випадку він стане нерівномірно ворсистим килимом, що не дуже гарно виглядає. У гіршому випадку, замість трави ви виростите бур'ян. Тому стрижка газону є необхідною умовою успішного і гарного газону. Про те, як стригти газон своїми руками і які існують правила в цій справі, вам із задоволенням розповість сайт про дачу.

Що потрібно знати

Регулярна стрижка газону пригнічує ріст бур'янів і стимулює зростання трави. Для даної процедури застосовуються такі спеціальні інструменти:

  • Газонокосарки
  • Тримери
  • Коси
  • Міні-трактор
Як правильно стригти газон-

Ми вам вже розповідали в одній з статей, які бувають види цих засобів, їх переваги та недоліки. Найбільш популярні — бензинові і електрогазонокосілкі. Тепер давайте поговоримо про самому процесі.

Одним з головних критеріїв є висота скошування. Першу стрижку свіжоукладеного рулонного газону слід проводити з насадкою від 5 до 7 см коли дернина досягне висоти мінімум 10 см. А звичайна середня висота стрижки становить від 3 до 5 див. Але все залежить від сорти трави.

Головне правило — при стрижці можна зрізати не більше ніж третину від загальної довжини і тільки траву, висота якої понад 10 див. В літній період рекомендується косити не менше ніж на насадці 7 см, так як довгі стебла трави затінюють коріння, зменшують випаровування вологи з грунту, перешкоджають розвитку бур'яну. Тому влітку можна косити раз в 1-1,5 тижня.

Як правильно стригти газон-

Як правильно підстригти траву на газоні

Перед стрижкою видаліть з газону все зайве – камінці, шишки, м'ячики, тапочки, іграшки і т. д. Сторонні предмети можуть пошкодити ножі газонокосарки. До того ж, роздроблені на дрібні частини можуть поранити ваші ноги. З цієї ж причини краще косити в одязі з довгими штанинами і закритого взуття.

Виставляємо потрібну висоту і запускаємо газонокосарку.Робота проводиться повільними рухами, рухаючись прямо з нахлестом на попередню смугу приблизно 5-10 см. Після того, як закінчите стрижку, вимийте ножі і вичистіть травозбірник.

Як правильно стригти газон-

Краю газону газонокосарка може не взяти. Тому їх стрижуть вручну, або електричним тріммером. Скошена трава добре підходить для закладки в компост. Якщо ваша газонокосарка не обладнана травозбірником, то скошену траву потрібно акуратно зібрати віяловими граблями.

Якщо ви подстригаете газон ввечері, то не слід його поливати, щоб уникнути зараження грибком. З осені зростання трави трохи сповільнюється, а отже, і косити потрібно рідше. Останній раз скошують траву перед морозами, але щоб трава встигла відрости приблизно до 13-15 див.

Поради

  • не Можна косити мокру траву. В такому випадку, ви обриваєте стебла, до того ж, це може призвести до утворення грибка.
  • Регулярно перевіряйте заточку ножів. Тупі ножі нерівномірно стебла обривають. Це може призвести до негарному вигляді газону і перешкодити росту трави. Заміну і заточування ножів повинні робити професіонали.

Скошена трава хороший компонент для мульчі, так як при истлеваннии трава вивільняє поживні речовини. Якщо регулярно використовувати таку траву, то для осінньої підгодівлі ви витратите в 2 рази менше добрив.

Дата публикации: 13.09.20
реабилитационный центр в махачкале . Доставка на работу https://fishman.in.ua свежая рыба