Доріжки в саду

Доріжки в саду крім своїх практичних функцій гармонійно доповнюють ландшафтний дизайн садової ділянки. Прокладання піших маршрутів по дачним володінь, безумовно, справа серйозна, але картина залишилася б незавершеною без останніх, але вкрай важливих штрихів. Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі три ескізи в пейзажному стилі, якими ви можете скористатися для оформлення доріжок у власному саду. Для кожного варіанту ми покажемо вам схему посадки рослин, їх фото та назви по висоті, забарвленням квітів і періоду цвітіння.

Зміст:

  1. Садова доріжка в сільському стилі
  2. Бордюр з яскравих однорічників
  3. Бордюр з білих квітів

Садова доріжка в сільському стилі

Прогулянка по звивистій доріжці з дикого каменю, що йде в глиб саду, буде набагато приємніше в супроводі різнобарв'я трав і ароматів яскравих літніх квітів з невибагливим вдачею. До речі, якщо у вас немає можливості викласти стежку каменем, їх можна зімітувати за допомогою спеціальної форми. Як це зробити, написано в цій статті.

-

В проміжках між кам'яними плитами висадіть почвопокровный Очиток їдкий сорту «Yellow Queen», який, швидко розростаючись, заповнить порожнечі щільною дерниною смарагдово-жовтого листя. До початку липня махровий килимок між каменів прикраситься золотистими вогниками з численних дрібних квіток.

-

По обидві сторони доріжки посадіть невеликими щільними групами квіти Лобелії блискучою, Ехінацеї пурпурової, Гальтонии білуватого, Рудбекії блискучою і Шавлії лікарської, чергуючи їх з фактурними декоративнолиственными рослинами — Осокою Морроу і Крестовником Грейя. Для фактурності композиції використовувати приставні рослини в діжках, приміром, Новозеландський льон, жорстке оперення якого складе яскравий контраст з легкої Лавандою вузьколистої, низькорослої Ерікою м'ясо-червоної і ніжними азіатськими гібридами Лілій на задньому плані.

Для оформлення садових доріжок в сільському стилі також підійдуть інші, не менш привабливі ароматні рослини:

Високорослі рослини:

-

Дельфініум високий, язичник Пржевальського, Катран сердцелистный, Астильба Арендса

Високі злаки:

-

Куничник остроцветковый, Міскантус китайський, велика Костриця, Молінія тростниковидная

Низькорослі рослини:

-

Очиток квітконосне, Дзвіночок карпатський, Герань далматская, Анафилис трехжилковый

Декоративнолисткових:

-

Яснотка плямиста, Горянка вічнозелена колхідська, Хоста хвиляста, Костриця волотиста

Бордюр з яскравих однорічників

Ступінчаста доріжка з річкової гальки, облямована строкатими квітучими однорічниками, що змагаються один з одним за кольором і фактурою, буде радувати вас з ранньої весни до пізньої осені своїм безперервним цвітінням.

-

Квітки Петунії сортів «Ultra Blue» і «Lavender Storm» яскраво синього та фіолетового відтінків чудово гармонують з червоно-помаранчевими суцвіттями Левового зіву великого, Чорнобривців відхилених і Кольоровий кропиви шипуватою. Низькорослим і почвопокровних рослин уздовж доріжки традиційно відводиться перший ряд партеру – ближче до глядачів.

-

Акторами другого плану у квітковому бордюрі тут виступають високі кущі Шавлії Борошнистого і Шавлії блискучого сортів «Laser Purple» і «Johannisfeuer» з пурпурно-фіолетовими і червоними суцвіттями.

Яскраві і пахучі однорічники для оформлення садових доріжок, які також можна використовувати для посадки в бордюрі:

Почвопокривні:

-

Портулак великоквітковий, Лобелія ежевидная, Настурція велика, Лобулярія приморська

Низькорослі рослини:

-

Гацания, Агератум Хоустона, Иберис зонтичний, Флокс Друммонда

рослини Середньорослі:

-

Ешшольція каліфорнійська, Цинія витончена, Вербена жорстка, Гайллардия красива

Високорослі рослини:

-

Хатьма тримісячна, кактусовый Жоржин, Сальпіглосіс виїмчастий, Пенстемон

Дата публикации: 16.09.20
Большой выбор проектов балкон под ключ здесь.