Добриво для газону

Зробити газон здоровим і красивим допоможе ряд заходів, які необхідно виконати навесні. Але одним з найважливіших заходів є добриво газону.

Добриво газону-

Перший раз вносять добрива в квітні. Краще вносити добрива на початку місяця, якщо, звичайно, дозволяють погодні умови. Зазвичай в якості добрив використовують багатокомпонентні суміші, але обов'язково дотримуючись рекомендацій виробника. Часто садівники користуються добривами спеціального призначення, вони працюють за принципом уповільненої дії.

Розкидати добрива з масштабним газонах краще за допомогою сівалки. Цей спосіб допоможе позбутися від можливих опіків зеленого килима у випадку нерівномірного розсіювання активних речовин.

Добриво газону-

Перед внесенням добрив переконайтеся, що грунт достатньо зволожений, але вона також не повинна бути занадто мокрою. Не рекомендовано займатись добривом газону відразу після поливу або дощу. Після поливу газон повинен постояти пару годин і, коли трава просохне, можна приступати до удобрення. Суміш добрива попередньо потрібно розділити навпіл. Одну частину внести вздовж ділянки, а іншу – впоперек. Після добрива газон необхідно полити, але не раніше ніж через 2 дні, якщо, звичайно ж, не піде дощ.

Добриво газону-

Якщо газон удабривается перегноєм, то його необхідно за допомогою віялових грабель рівномірно розподілити по всій поверхні.

Самая свежая информация монтаж вентиляции стоимость работ на нашем сайте.