Застосування порошку гірчиці проти шкідників рослин у саду та на городі

Привіт, мої читачі! Мало знайдеться людей, які не люблять гірчицю. Набагато більше «нелюбитель» цієї пекучої приправи серед городніх шкідників. Порошок гірчиці від шкідників – один з головних аргументів у боротьбі з ними.

Де знадобиться засіб

Для саду - проти вогнівки, пильщиков, попелиці, плодожерки, від гусениць і інших любителів погризти зелені листочки 100 г жовтого порошку гірчиці заливають 10-ю літрами окропу і дають постояти добу. Заварену таким чином суміш проціджують, розводять 1 до 1мыльным розчином (40-50 г мильної стружки на відро) і обробляють цим плодові дерева та чагарники після цвітіння, в самому початку літа.

Застосування порошку гірчиці проти шкідників рослин у саду та на городі-

Для городу гірчиця просто знахідка. Можна до знемоги боротися зі всякими слимаками, блішками, метеликами і гусеницями, не завдаючи їм особливої шкоди, а можна поступити таким чином:

  • просипати суху гірчицю між піднімаються рослинами – слизняк назавжди покине це поле бою;
  • розвести 70%-ий оцет з гірчичним порошком (все по столовій ложці) на відро теплої води і обприскати таким «компотом» редиску, редьку, щавель, цибулю і капусту – вам недовго, а ось блошку, як вітром здує.

Настій проти капустяної попелиці і відлякувач для метеликів-біланів обов'язково містить гірчицю.

Півсклянки йодованої солі (NaCl + J) і півсклянки сухої гірчиці розмішують у відрі з водою і проливають лійкою ріпчасту цибулю проти борошнистої роси і цибулевої мухи. Досить рази за сезон.

100 г порошку + 100 г NaCl + J + 10 л теплої водички – і ваша буряк «цвіте і пахне». Один раз – в стадії перших справжніх листочків, другий – за пару тижнів до викопування.

Застосування порошку гірчиці проти шкідників рослин у саду та на городі-

Пачка сухої гірчиці, розлучена з оцтом (9%, 1/3 склянки) у відрі, врятує картоплиння від колорадського жука без усякої хімії.

Порошок насіння нашого пекучого рослини абсолютно нешкідливий для навколишнього флори і фауни, не накопичується в рослинах і грунті, але вона просто безжальний до всіх різновидів шкідників, які оселилися на вашій дачі.

В список «нелюбитель», крім вже названих, можна сміливо додати дротяників, всі види мух, медяницу та інших кліщів. Застосування гірчиці для боротьби з шкідниками має досить широкий спектр дії і давні традиції.

Крім настоїв можна виготовити суспензію, яку пускають в справу відразу після розведення, як швидку допомогу для саду: 10 л води ретельно перемішати з 6-8-ма ложками гірчиці (тут можна і їдальні з баночки) і відразу поливають цим розчином запущений за час вашої відсутності сад і город.

Гіркий настій-розчин-суспензія зовсім не до смаку і не по запаху паразитам-шкідників, саме на цьому й грунтується його широке застосування і як діє обробка.

Коли можна використовувати

Застосування порошку гірчиці проти шкідників рослин у саду та на городі-

Якщо для вигнання шкідників використовується сухий порошок, то погода не має значення, а от водні розчини-настої не будуть ефективні при дождиках або будь-яких інших водних опадах, включаючи щільні тумани і рясні роси. Краще, якщо погода суха, тоді гірчичний ефект від обробки затримається до 8-ми днів. Через тиждень – обов'язково повторити.

Дата публикации: 7.12.18