Які овочі як поливати і скільки вологи потрібно рослині?

У зв'язку з тим, що літо завжди спекотне, дощів буває мало,потрібно знати норми поливу для кожної овочевої культури, щоб рослини отримували необхідну кількість вологи, і при цьому не страждали від її надлишку.

Які овочі як поливати і скільки вологи потрібно рослині? -

Як поливати капусту

Даному рослині потрібна велика кількість вологи,при недостатньому поливі листя капусти змінюють колір. На деяких листках з'являється наліт рожевого або сизого кольору.

Найбільш рясний полив потрібно в період утворення качанів, у цей момент на кілька рослин потрібно витратити три відра води.При цьому полив застосовується різний, в залежності від погоди.

Якщо на вулиці суха і спекотна погода, то звичайний поливне підходить, потрібно включити систему дощування, яка добре зволожує грунт під рослинами і створює необхідну влажностьдля всього рослини.

Які овочі як поливати і скільки вологи потрібно рослині? -

Коли на вулиці прохолодна погода, капусту поливаютобычным методом, воду лити треба під корінь, грунт повинна бути зволожена на глибину півметра.

Капусту ранніх сортів треба поливати раз на три дні, пізню капусту кожен день. Якщо грунт пересихає і потім рясно полити капусту, всі качани потріскаються, тому їй потрібен своєчасний і рясний полив.

Правильний полив для томатів

Якщо рослина змінює колір листя, загальна форма куща має знічений вигляд, зелені плоди опадають, на червоних плодах у верхній частині з'являється пошкодження, значить, рослині не вистачає вологи. Томатам необхідний полив під корінь рослини. Для збільшення вологості в суху і жарку погоду включають систему дощування.

Які овочі як поливати і скільки вологи потрібно рослині? -

В прохолодний час доби дощування не можна включати,так як зайва вода сприяє появі різних хвороб, таких як фітофтора, гниль.Томати потрібно поливати вранці, раз в тиждень до появи зав'язі. Потім періодичність поливу регулювати у відповідності з погодними умовами.

Рекомендовані норми поливу огірків

З перших сходів до цвітіння розсаду огірків поливають раз на сім днів. В період дощів полив потрібно скасувати. Під час цвітіння особливо в жарку погоду, огірки потрібно поливати щодня.

Огірки дуже добре переносять спеку при використанні методу дощування, але якщо помічена зайва волога під кущами. Необхідно скасувати дощування і застосувати полив в міжряддя. Тоді воду будуть отримувати тільки корнирастения.

Коли вночі холодно поливати огірки потрібно вранці, а протягом дня потрібно встигнути политьгрядки з огірками до шести годин вечора. Помірність поливу можна перевірити,грунт повинна бути мокрою на глибину півметра.

Які овочі як поливати і скільки вологи потрібно рослині? -

Скільки води потрібно баклажана і перцю

При неправильному поливі рослини зупинять свій ріст. Дляправильного поливу необхідно на один квадратний метр витрачати до 30 літрів води. Частота поливу раз на тиждень.

можна Поливати ці рослини і під сам корінь і в міжряддя,тоді рослина відразу отримує вологу за допомогою кореневої системи.Дощування слід застосовувати вранці та ввечері, але тільки в жарку погоду. Якщо температура повітря буде менше п'ятнадцяти градусів тепла,зрошення застосовувати не можна, так як на рослинах з'явитися гниль.

Які овочі як поливати і скільки вологи потрібно рослині? -

Моркву і буряк, як поливати?

Після того як насіння моркви посаджені,грядка накривається защитнымматериалом,волога не випаровується, дотримується потрібна влажностьдал сходів.

Коли з'явилися перші сходи, це накриття прибирають,і поливають рослини раз в десять днів. Якщо у рослини потемніли листя або скрутилися,значить йому мало вологи.

Буряк невибаглива, тому вимагає мало рідини, за весь період росту необхідно максимум п'ять поливів. Але якщо занадто спекотне літо, то полив необхідний у тому ж режимі, що і для моркви.

Такі рослини, як цибуля,часник,картопля, гарбуз і кабачок поливають залежно від погоди. Якщо стоїть спекотна погода, то рослини потрібно поливати в посиленому режимі. У дощову погоду ці рослини обходяться природними поливами.

Які овочі як поливати і скільки вологи потрібно рослині? -
Які овочі як поливати і скільки вологи потрібно рослині? -

Які овочі як поливати і скільки вологи потрібно рослині? -

 

Дата публикации: 7.12.18