Як зробити переїзд перців з дому у теплицю комфортним

Багато відомі всім плодоносні рослини відносяться до сімейства пасльонових культур. Ця сім'я складається з всіма улюблених перців, томатів, баклажанів та інших гостей нашого городу. І всі вони можуть бути довгожителями на нашому городі, при грамотному підході, так як у пасленового сімейства довга і плодоносна життя.

Як зробити переїзд перців з дому у теплицю комфортним -

Секрети великого врожаю перців

Навіть при висадці в парники і теплиці, ці рослини демонструють високу врожайність і якісний зростання порівняно невеликий період часу з-за суворого клімату нашої величезної країни. Керуючи тривалістю активного зростання завдяки скороченню загальноприйнятих періодів висадки і збільшуючи «творчий цикл» рослин до кінця їх врожайності, можна отримати досить великі обсяги врожаю, на заздрість всім сусідам.

Продовження термінів активного зростання?

Створивши в місцях зростання перців необхідний температурний режим, за допомогою обігрівача і вентилятора, можна змістити терміни висадки від двох до чотирьох тижнів. Отже, і посадку заздалегідь перенесемо аналогічний період часу. Якщо зробити дані «махінації» з обігрівачем і вентилятором в осінній час, то період вегетації збільшиться на місяць, що збільшить урожай на 40-50%.

В актуальному сезоні більша частина рослин, посаджених насінням в першій декаді лютого, до кінця квітня почала цвісти, а багато перці зав'язали плоди. Якщо б ми не встигли провести висадку до початку цвітіння, потрібно було б видалити квітки для порятунку майбутнього врожаю. Плоди могли рости в збиток кущах, і в подальшому через передчасного старіння тканин, великого врожаю ми б побачити не змогли.

Тому рекомендується в порівняно малих (500 мл) комах грунту запобігати у перців цвітіння і зав'язування плоду. При висадці усувати квітки і бутони. Таким чином ви сприяєте легкому освоєнню і швидкому періоду цвітіння розсади.

Як зробити переїзд перців з дому у теплицю комфортним -

Умови в теплиці

Для більш ефективної адаптації рослин в парниках, зроблених з полікарбонату, накрийте їх великим нетканим білим матеріалом щільністю від 40-60 г/м2. Основні плюси цього прийому наступні:

  1. Зменшується конденсат на стінках.
  2. Зберігається тепло всередині набагато довше.
  3. Наші рослини захищені від шкідливих сонячних променів.
  4. Земля захищена від перегріву і набагато довше залишається вологою, як і коріння рослин.
  5. Не розвиваються різні кореневі недуги і гнилі.
  6. Ніжні паростки врятовані від нежданих заморозків.

Грунт, сплячу під нашим «ковдрою», необхідно удобрювати і створювати оптимальну кислотну середу (для пасльонових рН 5,5-6,5) вже з осіннього періоду. Взимку додатково для підтримки вологість засипаємо снігом. Насиченість ж починаємо коригувати навесні, щоб не вимилися корисні мікроелементи під час весняних струмків.

Як зробити переїзд перців з дому у теплицю комфортним -

Терміни та умови висадки

Висадку розсади рекомендується проводити при пасмурном небі від шістнадцяти до двадцяти двох градусів. Грунт найближчі два тижні повинна бути добре зволожена, можна визначити по відтінку землі пристовбурового кола Глибину 20-30 см висадки перців необхідно підбирати обережно, заглиблення можливо при посадці сім'ядолей, а листя не повинні стикатися з грунтом.

При доборі насіння необхідно пам'ятати про розмір кущів, які виростуть і при висадці слідувати порадам по щільності кущем на один квадратний метр. Побутують думки щодо усунення квіток в середині першої розвилки.

Усунувши квітка, ви отримаєте два плода, замість одного, але трохи пізніше, ніж могли б.

Корисні рекомендації

Для отримання великого об'єму урожаю, необхідно грамотно організувати процедуру поливів, особливо при зупинці в розвитку, поливайте теплою водою від двадцяти до тридцяти градусів. Захистіть перці від гризунів, білокрилок, мишей та інших потенційних ворогів вашого врожаю. Видаляйте зайві пагони, зберігайте температуру повітря на рівні від двадцяти до двадцяти чотирьох градусів.

Як зробити переїзд перців з дому у теплицю комфортним -

Звертайте увагу на терміни скоростиглості, це впливає на момент висадки розсади. З власних спостережень за найбільш поширеними видами було виявлено: гібрид ‘Веста F1’ у віці п'ятдесяти п'яти днів вже зав'яже бутони, після п'ятдесяти п'яти днів ‘Партнер F1’ теж буде цвісти. А слідом за ними почнуть ‘Аллар F1’, ‘Лівадія F1’ і ‘Tavignano F1’ .

Пам'ятайте, що тільки при методичне підході і регулярному догляді до сімейства пасльонових можна досягти більших врожаїв і максимальної віддачі у вигляді смачних і соковитих плодів. Не шкодуйте сил, і все буде оплачено. Садіть і вирощуйте з любов'ю!

вам Успіхів і багатого врожаю!

Як зробити переїзд перців з дому у теплицю комфортним -
Як зробити переїзд перців з дому у теплицю комфортним -
Дата публикации: 7.12.18