Як захистити свій сад і город

Власний город це відмінний спосіб заощадити в майбутньому. Але, що якщо хтось захоче знищити його або забрати собі щось. Пограбування ділянок-це вже не рідкість. Та й шкідливі комахи не дають спокою. І як же захиститися від цього всього? Розповість ця стаття!

Як захистити свій сад і город -

Грабіжники ділянок

Зараз все частіше можна почути, що город був розграбований у вигляді відсутності господарів будинку або вночі, поки всі сплять. І добре, якщо вони не захочуть зайти в будинок і все обмежиться продуктами з ділянки. Є легкі способи захиститися від цієї неприємності, наприклад:

1. Гарний паркан.

Відсутність зламаних частин, хвіртка, яка не відкривається поштовхом, необхідна висота та інше. Звичайно, це не захистить на 100%, але це перший і дуже важливий крок.

2. Тварина.

Як захистити свій сад і город -

Присутність собаки на ділянці може змусити злочинців гарненько подумати, а якщо вони її не помітять, то будуть вкрай здивовані різкого появи на їх шляху собаки.

3. Зброя.

Будинок-це фортеця, яку потрібно захищати. Навіть травматичний пістолет, який вистрілить у повітря, це - відмінне попередження, в разі чого.

4. Камери.

Як захистити свій сад і город -

Це один з найнадійніших способів захисту, можна також прикріпити оголошення до паркану про відеоспостереження.

5. Спеціалізовані компанії і страхування.

Якщо людина готова трохи витратитися, то чому б і ні. Він буде працювати над своєю ділянкою, а компанії їздити і патрулювати все в порядку. Коротше кажучи, всі будуть займатися своєю роботою. А страхування зможе відшкодувати збиток, у разі пограбування.

Але на ділянку можуть зазіхнути не тільки люди. Наприклад, зайці часто можуть насаджувати любителям дач. Є кілька способів врятуватися від навали вухатих. Один з найпростіших це відстала борошно. Посипати їй грядки і зайцям, це дуже не сподобається. Ще останнім часом багато говорять про неї як про корисний для ділянки добриві. Також при боротьбі з цими тваринами може допомогти вирощування на стороні конюшини. Вони з задоволенням займуться знищенням цієї рослини і забудуть, що мали інші цілі.

Як захистити свій сад і город -

Ще одним неприємним гостем найчастіше є кріт. Звичайно, можна сказати, що вони дуже корисні для дачі, адже з'їдають медведок, мурах і жуків, але найчастіше вони сильно розпушують землю. Щоб позбутися від звіра, знайдену в нору нерідко заливають воду, але краще просто прогнати його, а не вбивати. Наприклад, можна у яму кинути ганчірку, просякнуту гасом, йому це дуже не сподобається, і він спробує втекти. Ще вони дуже не люблять вібрації, а в магазинах з'явилися спеціалізовані засоби, як раз для таких випадків! До речі, такі тварини як їжаки, можуть бути дуже корисні, не варто їх проганяти!

Неприємні комахи

найнеприємнішим гостем для всіх дачників є – колорадський жук. Найпопулярнішим способом по виведенню є посадка рослин, які можуть відлякувати його, приміром – боби та ярий часник. Або зараз у продажу є спеціальні засоби, що володіють відлякуючим ефектом. Діяти необхідно тільки за додається інструкції. Не варто дивитися поради в інтернеті! Збирати їх вручну варто тільки в тому випадку, якщо вже нічого не допомагає. Потім складати в баночку і зателефонувати в сільськогосподарський ділянку, щоб звернутися за допомогою.

Як захистити свій сад і город -

За таким принципом можна боротися з більшістю шкідливих комах. Часто допомагає посів різних рослин один з одним. Вони можуть відлякувати шкідників. Або чергувати сорти для посіву.

Зараз в мережі можна знайти багато порад щодо змов для хорошого врожаю. Природно ніяких результатів це не принесе. Якщо людина хоче прекрасний урожай, потрібно докласти багато зусиль! І завжди потрібно пам'ятати, що захист свого городу сьогодні це плідний урожай завтра.

Як захистити свій сад і город -
Як захистити свій сад і город -
Як захистити свій сад і город -
Як захистити свій сад і город -
Дата публикации: 7.12.18