Як виростити на грядці зеленого молодця-огірка

Огірки — дуже популярний овоч у будь-який час року з-за їх освіжаючого смаку. На додаток до цього, вони багаті вітамінами, мінеральними кислотами і практично не містять калорій, а також вони є одним з найбагатших лугом овочем. Їх можна використовувати свіжими в салатах, в складі змішаного салату або просто в якості звичайної закуски.

Як виростити на грядці зеленого молодця-огірка -

Перші приготування

Кінець квітня — ідеальний час для висадки огірків на підвіконні. Переважно вибирати сорти огірків, які стійкі до цвілі. Завжди слід садити тільки декілька насінин в невеликий горщик необхідно переконатися, що вода легко стікає з горщика. Краще всього вибирати горщики з отворами внизу, а на дно необхідно укласти плоскі камені. Регулярно поливайте горщики в кімнаті водою. Коли насіння починають прорости необхідно щоб горщики з розсадою стояли в добре освітленому місці.

Як виростити на грядці зеленого молодця-огірка -

Оскільки огірки дуже чутливі до холоду, їх не слід висаджувати до тих пір, поки денні температури на рівні землі не підвищаться, принаймні, до 15 градусів за Цельсієм. Для подальшого захисту можна використовувати неткані садові покриття або щілинну фольгу.

Зазвичай на початку травня огірки також можна посіяти безпосередньо в грядку, але необхідно орієнтуватися на температуру в цей час.

Всі тонкощі підготовки грядки для огірків

Огірки потребують великої кількості тепла і найкраще ростуть на вулиці в теплому місці, захищеному від вітру. Щоб підготувати грядку для посіву огірків необхідно прокопати канавку шириною приблизно 40 см в центрі грядки по всій її довжині. Яка заповнюється сумішшю з компосту і садової землі. Так щоб центр грядки був піднятий, щоб можна було сформувати невелику піднесеність, оскільки так сонце буде краще прогрівати землю, що сприяє кращому росту.

Як виростити на грядці зеленого молодця-огірка -

Огірки в ідеалі повинні висаджуватися в безпосередній близькості з іншими овочами, такі як горох, квасоля, салат або селеру. Однак їх не можна висадити поруч з помідорами, редискою і капустою.

Вода - застава солодкого огірка

Основна вимога — це регулярний полив! Їм потрібно близько 10 літрів води в тиждень (більше, якщо температура висока). Занурте палець в грунт, і якщо грунт глибше першого суглоба пальця суха настав час поливати. Наслідок нерегулярного поливу — це гіркий смак огірка.

Як виростити на грядці зеленого молодця-огірка -

Поливати потрібно рано вранці, уникаючи попадання води на листя, щоб вони не отримували опіку, які погубить рослина. Якщо можливо не слід поливати огірки з допомогою шланга краще використовувати крапельне зрошення, щоб зберегти листя сухий.

Збираємо смачні огірочки

Салатні огірки можна збирати приблизно через два тижні після цвітіння. Відрізати огірок необхідно близько стебла гострим ножем. Під час збирання врожаю огірок повинен мати гладку шкіру і рівномірний зелений колір. Слід обривати ще ростуть огірки до того, як вони повністю зростуть, оскільки вони будуть краще на смак. Прибирання огірків, таким чином, дозволяє збільшити загальний урожай огірків, тому що це сприяє подальшому цвітінню. Якщо на шкірі огірка є більш світлі плями, це може означати, що огірки цілком виросли, та вони дозріли або перезріли. Час збору салатних огірків — з червня по жовтень.

Як виростити на грядці зеленого молодця-огірка -
Дата публикации: 7.12.18