Як вирощувати ревінь влітку на своїх грядках

Ревінь — досить широко поширене рослина на городах, але сортів не так вже й багато. Є такі, як Вікторія, Малиновий, ( у рослини цього сорту черешки малинового забарвлення), Потужний — цей сорт говорить сам за себе. Його квітконоси можуть досягти 2,5 м у висоту, якщо вчасно їх не обрізати. Але ближче до серпня листя Потужного містять таку кількість кислоти, що у людей з проблемами кислотності шлунка вони викликають характерну реакцію.

Як вирощувати ревінь влітку на своїх грядках -

Більшість сортів чудово вирощують і на півдні Росії, і на півночі. Це невибаглива рослина. На одній ділянці може зростати до 15 років. Рекомендується відвести для цієї культури місце, захищене від сильних холодних вітрів. Застій води не допускається, але потрібні регулярні поливи. Ревінь відмінно росте на суглинках з нейтральною реакцією грунту.

Якщо грунт кисла, восени проводять вапнування. Посадку краще проводити в квітні-травні. У підготовлений грунт вносять органічні добрива і добре перемішують. З фосфорними добривами потрібно бути особливо уважними! Надлишок цього добрива викликає рясне цвітіння ревеню. І замість соковитих листя можна отримати лише один колір.

Як вирощувати ревінь влітку на своїх грядках -

Ревінь можна розмножувати насіннєвим і вегетативним способом. Але на дачних ділянках зручніше застосовувати другий спосіб, тобто поділом кореня. У цьому разі зберігаються кращі якості ревеню. Для розмноження відбирають 4-5-літній рослина, нецветущее, добре розвинене. Після посадки ревінь добре поливають.

Найбільш високий урожай ревеню отримують у перші 6-7 років. Тому, рекомендується оновлювати посадки через кожні 5 років. Збирають листя, не підрізаючи ножем під корінь, а відщипуючи. В такому випадку майбутні листя будуть більш щільні, а цвітіння довше не настане. Якщо ревінь все ж зацвів, необхідно видаляти квітконоси.

Як вирощувати ревінь влітку на своїх грядках -

Серед захворювань ревінь пошкоджується мозаїчної плямистістю і борошнистою росою. Якщо це трапилося з Вашим рослиною, слід зібрати всі заражені листя та закопати за територією ділянки. Сама ж рослина необхідно обробити 1%-им розчином бордоської рідини. У зонах з вологим і теплим кліматом рослина може пошкоджуватися гниль кореневої шийки.

З шкідників ревінь можуть пошкоджувати картопляна совка, блоха гречане і бурякова. Совка відкладає ребристі і кулясті яйця, з яких вже через тиждень з'являться ненажерливі гусениці.

Як вирощувати ревінь влітку на своїх грядках -

На стеблах рослини може з'явиться попелиця, листя можуть пожирати різні жуки. На засмічених ділянках можуть з'явитися слимаки. Будь-яку хімічну обробку проти шкідників і хвороб можна проводити тоді, коли Ви зібрали останні листя з рослини.

Ревінь — це малокалорійний продукт. Він містить 2% цукрів і до 3,5% органічних кислот (яблучна, щавлева, лимонна, бурштинова). Ревінь багатий солями заліза, калію, кальцію, фосфору, магнію, а також мікроелементами. Містить велику кількість вітамінів групи В, фолієву кислоту. Для людей, бажаючих схуднути або зберегти свою вагу, ревінь просто необхідний.

При приготуванні страв з ревеню можна використовувати латунну або залізну посуд, так як вони схильні до окислення.

Як вирощувати ревінь влітку на своїх грядках -
Як вирощувати ревінь влітку на своїх грядках -
Як вирощувати ревінь влітку на своїх грядках -
Дата публикации: 7.12.18
https://moskva-narkolog.ru gproxx москва нарколог на дом.