Як усунути з ділянки чагарники та кущі

Одні з найбільш смачних ягід, які є на дачній ділянці або городі за містом, ростуть на кущах малини, агрусу, червоної і чорної смородини.

Як усунути з ділянки чагарники та кущі -

Крім цього, добре доглянутий чагарник – це справжня прикраса ландшафтного дизайну. Такі рослини, як бузок або жасмин, у весняний час, стають родзинкою будь-якого саду, поширюючи чудовий запах і викликає масу позитивних емоцій у всіх, хто їх бачить.

Проте, все на світі має мінімум дві сторони. Плодові чагарники, як і декоративні, потребують постійного і ретельного догляду. У список заходів, які треба проводити з цими рослинами входить обрізка і чищення. Іноді їх треба навіть викопувати, щоб звільнити простір для інших культур. Питання, як стежити за чагарником так, щоб в наступний сезон він не проріс, досить непростий. Під час прибирання чагарнику і його коренів зазвичай користуються ручним методом.

Він не вимагає застосування спеціальної техніки, інтуїтивно зрозумілий і дешевий. Прибирання чагарника – це не викорчовування могутніх коренів садових дерев, тому тут все простіше.

Є кілька варіантів усунення чагарників, і ми розглянемо їх у цій статті.

Як усунути з ділянки чагарники та кущі -

Як виконати роботу вручну

В першу чергу кущ уважно оглядається з метою оцінки фронту робіт і визначення типу ріжучого інструменту, який буде використовуватися. Невелика рослина цілком можна прибрати звичайною ручною пилкою. Якщо гілки рослини досить товсті, наприклад, як держак лопати, то треба взятися за бензопилу.

Спочатку ріжуться найбільші гілки разом з кроною. Після цього кущ окопується лопатою і виймається з грунту з корінням. Коріння, великі і маленькі, треба усунути повністю, інакше на наступний сезон вони проростуть заново. Для інформації – прибирати кущ чагарника буде значно легше, якщо перед роботою обдати кореневище з шланга гарним напором води.

Як усунути з ділянки чагарники та кущі -

Видалення чагарнику механізованим методом

Звичайно, ручна праця на садовій ділянці – це святе. Однак, продуктивність лопати і ручної пилки залишає бажати кращого, особливо на тлі спецтехніки, наприклад, трактори, навіть якщо він має зовсім невеликі розміри.

Звернення до механізованого збирання іноді буває просто необхідно. В певних умовах, коли чагарник розрісся до великих величин і площ, прибирати його лопатою просто безглуздо, оскільки на це може піти все літо. Спеціальна техніка – трактор або кущоріз, в цьому випадку будуть просто незамінні. Використання лебідки при корчевании кущів з грунту, може сильно полегшити їх витягування. Лебідка зможе виконати роботу в тих місцях, куди не добереться трактор чи екскаватор.

Коли обсяг усуваються кущів дуже великий, то часто необхідно їх утилізувати. В їх викинути сміття буде не можна, а палити багаття – заняття досить ризиковане і небезпечне. Тут є два шляхи. Перший – використання спеціального агрегату, який перетворює зрізані гілки в дрібні тирсу, що дозволяє використовувати їх надалі, а другий - вивезення порубкових залишків на звалище. У будь-якому випадку, територію від зайвого сміття треба буде звільнити.

Як усунути з ділянки чагарники та кущі -

Як впоратися з бузком

Бузок – це чагарник із чудовими яскравими квітами, які випускають чудовий запах під час цвітіння. Це дерево в середній смузі Росії є символом весни, поряд з квітучими яблунями і вишнями. Однак, цвіте бузок лише кілька днів у році, а зростає постійно і дуже швидко. І іноді, починає приносити власникам садових ділянок великі проблеми, тому бузок іноді доводиться прибирати.

Для більшості чагарників, у разі їх збирання, цілком достатньо, коли вирубується його наземна і видима частина. Однак, окремі види чагарників дають таку потужну кореневу систему і мають такий живучістю, що без її прибирання впоратися таким рослиною без ризику його проростання на майбутній рік – неможливо.

Як усунути з ділянки чагарники та кущі -

Бузок – рослина такого порядку. Під час свого розвитку вона дає велику кількість коренів, що ростуть в різні сторони, тому видалити їх голими руками вкрай складно. Велику бузок можна тільки зрубати, потужні коріння його викорчувати, а навколишнє рослина землю обробити сіллю – на один квадратний метр треба витратити одну кілограмову пачку столової солі. Зрозуміло, що після цього заходу на цій території вирощувати щось буде неможливо протягом якогось часу.

Для усунення чагарнику добре використовувати гербіциди - Раундап, наприклад. Вони справляються зі своєю роботою дуже добре, і вже в наступному сезоні можна буде перекопати очищену від чагарників землю і саджати там будь-які культури. Використання хімічних препаратів не вимагає якихось особливих навичок, фізичних зусиль і залучення фахівців. При цьому робота гербіцидом виконується на відмінно.

Дата публикации: 7.12.18
Описание веб камера винница онлайн в реальном времени тут.