Як правильно доглядати за томатами? Перші важливі кроки

Багато городників і власники дачних ділянок намагаються вирощувати більшість овочевих культур самостійно. Це говорить про те, що люди хочуть отримати урожай з тих рослин, які вони самі виростили, так би мовити, екологічно чистий урожай.

Як правильно доглядати за томатами? Перші важливі кроки -

Однією з найбільш популярних овочевих культур вважаються томати. Для отримання максимальної кількості врожаю і його хорошої якості необхідно правильно доглядати за даною культурою. Як правило, догляд за томатами можна поділити на три основних етапи.

Підготовка до посадки

Першим і основним етапом при вирощуванні томатів є підготовка грунту й насіння до посіву.

Спочатку потрібно підготувати грунт. Для цього необхідно обробити грунт мідним купоросом. Тобто необхідно порошок препарату змішати з ґрунтом. Дана процедура допоможе позбавитися від мікробів і бактерій, які є в грунті, і допоможе захистити насіння на початковій стадії проростання.

Другим кроком підготовки до посіву добриво грунту. Ідеальним засобом для цього буде торф'яна крихта. Варто зазначити, що використання препаратів можливо, але небажано. Краще всього проводити початкове добриво з допомогою біологічних природних речовин.

Як правильно доглядати за томатами? Перші важливі кроки -

Після того, як грунт знезаражена і удобрений, її необхідно зволожити, але не дуже сильно. Як правило, ця процедура проводиться в два етапи з проміжком між поливами кілька днів. Після того, як грунт підготовлена, її необхідно прогріти до температури від двадцяти до двадцяти чотирьох градусів, потім можна приступати до посіву.

Вирощування розсади і кущів до моменту плодоношення

Після посіву і до моменту збору врожаю кущ томату потребує особливого догляду і захисту. Як правило, томати висаджують через місяць або трохи пізніше, після посіву. Можна в цьому питанні орієнтуватися на кількість аркушів. Як правило, кущ томату готовий до висадки після того, як з'явився сьомий лист, і почали з'являтися квітки.

У цей період необхідно перед висадкою на грунт підготувати ґрунт точно таким чином, як при посіві. Після того як рослина висаджено на грунт, приблизно через два-три тижні необхідно удобрити рослина. Для цього ідеально підійде розчин посліду птиці, скажімо курячий, або послід великої рогатої худоби або свиней.

Як правильно доглядати за томатами? Перші важливі кроки -

Якщо немає можливості скористатися такими засобами, можна підібрати деякі хімічні препарати, наприклад, калійну селітру. У цей період також необхідно провести обприскування від основних видів хвороб, що допоможе в деякому роді підвищити імунітет рослини.

Підтримка рослини в період врожайності

У період врожайності томати потребують не тільки захисту та обприскування від шкідників і хвороб, але і добрива кущів всілякими способами. Рекомендується удобрювати кущі один раз на два-три тижні невеликою кількістю добрива як природного, так і штучного походження.

Як правильно доглядати за томатами? Перші важливі кроки -

В цей період можна використовувати будь-які засоби, але варто пам'ятати, що надлишок добрив може нашкодити рослині.

Якщо користуватися цими простими порадами, можна отримати бажаний урожай і, звичайно ж, його гарна якість.

Як правильно доглядати за томатами? Перші важливі кроки -
Як правильно доглядати за томатами? Перші важливі кроки -
Дата публикации: 7.12.18