Як позбавитися від колорадського жука. 100% ефект!

Колорадський жук – шкідник, знищує посадки пасльонових культур. Завезений в нашу країну з Північної Америки, з імпортується в країну картоплею.

Як позбавитися від колорадського жука. 100% ефект! -

На жаль, жук дуже живучий, в силу того, що в наших регіонах у нього немає природних ворогів, а самка за сезон в змозі відкласти до 1000 личинок. Так само, зимуючи глибоко в ґрунті, жук може пережити будь-які несприятливі фактори навколишнього середовища, в тому числі голодування і вплив інсектицидів. Плюс до всього, колонії можуть здійснювати тривалі й далекі перельоти, знищуючи насадження. Звідси і величезна кількість способів боротьби з ними.

Намагаючись зберегти врожай і при цьому не завдати шкоди вирощуваним овочів, городники винаходять безліч методів для боротьби з цим шкідником.

Ефективним способом боротьби з шкідником є ручний збір дорослих особин і личинок. При цьому збір проводиться в ємність з сольовим розчином. Метод виправдав себе на невеликій площі посадок.

Якщо площа насадження обширна, і ручний збір є не ефективним, то підбирають інші екологічні методи.

Як позбавитися від колорадського жука. 100% ефект! -

Обсипання посадок золою

Відмінний результат дає опудривание березової золою, але і інша теж підійде. Головне це просіяти її. Обробка проводиться вранці на росу. Для додаткового ефекту рекомендується провести обробку землі між кущами.

Обробка кукурудзяним борошном

Принцип нанесення, як при обробці золою. Дія розрахована на здатність борошна до розбухання при намачивании. Розширюючись в шлунку комахи – викликає його загибель.

Опудривание гіпсом

Досить часто використовується даний метод на особистих підсобних господарствах, при цьому ті хто користується цією методикою, стверджують, що досить дієво.

Як позбавитися від колорадського жука. 100% ефект! -

Мульчування тирсою

Тирсу повинні бути свіжими, соснові або березові. Просипати рекомендовано міжряддя. Метод є дієвим через чутливості жука до запаху дерева.

Так само в хід використовуються численні рецепти відварів і суміші ефірних масел. На відміну від опудрювання, дані методики проводяться в суху і безвітряну погоду і діють в основному на дорослих особин.

Так само багато дачники активно використовують техніки спільних посадок. Тобто в міжряддя або навколо гряд висаджуються рослини, запах яких відлякує шкідника.

Як позбавитися від колорадського жука. 100% ефект! -

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

До них відносяться:

 • Бобові.
 • Цибуля.
 • Хрін.
 • Пижмо.
 • Котовник.
 • глуха кропива.

Останні захистять і від листогризучих комах.

Так само допоможуть позбутися від нашестя жуків – шкідників деякі види квітів:

 • Чорнобривці
 • Календула (Нігтики).
 • Коріандр(Кінза).
 • Настурція( в тому числі і їстівна).
 • Матіола дворога або нічна фіалка.

Не варто сподіватися, що цільові насадження повністю позбавлять від шкідників, але чисельність зменшити зможе.

Так само для боротьби можна скористатися таким екзотичним методом. Назбиравши мінімум пів літра комах, залити їх водою. Після відпускання жуків на дно, можна залити їх ще двома літрами води. За рахунок накопичення в організмі жука отрути, що міститься в пасльонових,

Як позбавитися від колорадського жука. 100% ефект! -
Як позбавитися від колорадського жука. 100% ефект! -
Дата публикации: 7.12.18