Як і для будь рослин можна застосовувати добриво фертика

Щоб покращити ріст, розвиток городніх культур, а також підвищити їх врожайність, садівники використовують спеціальні добрива. Одним з популярних препаратів вважається підживлення Фертика. Раніше це добриво випускалося під назвою Кеміра. З 2011 року правовласником даної лінійки комплексних підживлень стала компанія Фертика. Давайте докладніше розглянемо, що це за добриво Фертика інструкція по застосуванню, а також його склад і як саме вони впливає на різні рослини.

Як і для будь рослин можна застосовувати добриво фертика-Як і для будь рослин можна застосовувати добриво фертика-

Ця підгодівля користується великою популярністю не тільки при вирощуванні рослин на дачі, але і в масштабному виробництві – в парках, на полях і великих плантаціях.

Для кожного типу рослин компанія пропонує певний препарат серії Фертика:

 • Як і для будь рослин можна застосовувати добриво фертика-

  Для троянд. Підгодівля для всіх однорічних і багаторічних квітів, в тому числі і троянд. Дана підживлення живить рослини, покращує їх зростання, розвиток, сприяє рясному цвітінню і підвищує їх зимостійкість.

 • Комбі – універсальна підживлення, яку вносять позакореневим способом. До її складу входять легкозасвоювані речовини. Це живильний засіб використовують для обприскування плодових дерев, винограду, полуниці і плодово-ягідних чагарників.
 • Осіннє – спеціальне добриво, яке вносять під багаторічні рослини перед зимівлею.
 • Універсал – універсальний препарат, до складу якого входить селен, калій, фосфор і нітроамофоска.

Як і для будь рослин можна застосовувати добриво фертика-Як і для будь рослин можна застосовувати добриво фертика-

Це речовина застосовується для городньої рослинності, як в тепличних умовах, так і на відкритих під сонцем ділянках. Для досягнення максимального ефекту підгодівлю Кеміра Універсал вносять на початковому етапі росту рослин, а також у період висадки розсади або посіву насіння.

 • Як і для будь рослин можна застосовувати добриво фертика-

  Газонне – для добрива газонної рослинності і підтримки газону в розкішному і бездоганному вигляді. Цей препарат застосовують на початковому періоді вегетації – навесні і влітку. Ця підгодівля стимулює швидке поява і зростання трави, стимулює нарощування зеленої маси, зміцнення кореневої системи і покращує покривне забарвлення.

 • Гідро – легкоусвояемая підживлення, яка застосовується для садової рослинності на дачі і в тепличних умовах.
 • Для вирощування картоплі – спеціальний препарат, до складу якого входять всі необхідні поживні речовини для повноцінного росту картоплі.
 • Люкс – універсальний комплексний препарат, який використовують для цибулинних рослин, багаторічних культур і фруктових дерев.

Це речовина до складу якого входить цілий комплекс вітамінів і мінералів, необхідних рослинам. Його застосовують на початковому етапі зростання садових культур на період весна-літо.

Як і для будь рослин можна застосовувати добриво фертика-

Цей агрохімікат використовують при вирощуванні томатів, перців, зелені, огірків, розсади городніх культур, а також кімнатних квітів. Відмінною особливістю даного препарату є здатність миттєвого впливу на ріст і розвиток цвітінь. Деякі елементи в складі цього добрива діють відразу ж при попаданні в грунт.

Дата публикации: 6.12.18