Як ефективно позбутися від шкідників у саду

Напевно, всі садівники-городники погодяться з тим, що, найголовніше, не тільки правильно підібрати насіння і виростити їх, але й захистити рослини від шкідників.

Як ефективно позбутися від шкідників у саду -

Досить часто на боротьбу йде багато сил і терпіння, оскільки якщо залишити все як є, то врожаю можна не чекати. Шкідників існує величезна кількість. Причому часто буває так, що одним засобом не обійтися.

Боротьба з шкідниками передбачає не тільки обробку рослин з допомогою спеціальних хімічних засобів, але і правильну підрізування, розпушування грунту і посадку.

Як ефективно позбутися від шкідників у саду -

В першу чергу обробляється сама грунт, оскільки це основа, від якої залежить зростання і врожайність рослини. А також це необхідно, тому що більшість шкідників мешкає саме в грунті, і найчастіше вони починають пошкоджувати кореневу систему. Інші ж шкідники спеціалізуються на пошкодження стебла і нирок рослини.

Для того, щоб значно зменшити кількість паразитів, слід вчасно проводити обробку грунту. Дуже сильно зменшується кількість паразитів в землі після глибокої вскопки. Між фруктовими деревами рекомендується розпушувати грунт навіть у літній час.

Як ефективно позбутися від шкідників у саду -

Для того щоб збиток від паразитів було набагато менше, необхідно регулярно проводити обрізку рослин. Наприклад, на кущах малини обов'язковим є видалення поганих гілок. Це дозволить зменшити кількість шкідників і хвороб, які часто зимують на таких гілках, а з приходом весни починають свою негативну діяльність.

Всі хворі пагони обрізають, і гілки спалюються. Це необхідно для того, щоб знищити хвороби і паразитів.

Як ефективно позбутися від шкідників у саду -

Досвідчені садівники для боротьби зі шкідниками застосовують спеціальні харчові пастки, в які для приманки кладуть різні харчові залишки. Наприклад, дріжджові суміші або квасцовые витяжки. Такі пастки слід чистити щодня.

Також дуже ефективно усуваються шкідники за допомогою спеціального пояса на дереві. Його кріплять навколо стовбура. З приходом тепла все паразити від кореневої системи починають рухатися по стовбуру вгору. В обладнаному поясі вони відпочивають. Його потрібно міняти кожен день. Таким чином, вийде прибрати велику кількість шкідників.

Такі дії допоможуть видалити величезна кількість шкідників і, звичайно ж, максимально зберегти врожай. Це дуже корисні методи, оскільки не знадобиться обробляти рослини хімічними речовинами.

Як ефективно позбутися від шкідників у саду -
Як ефективно позбутися від шкідників у саду -
Дата публикации: 7.12.18