Вирощування огірків від розсади до збору.

За однією з версій, огірок прийшов до нас в країну з далекої Індії.

Огірка можуть позаздрити багато овочі, бо, як він містить не ймовірне кількість вітамінів і корисних речовин, хоч і складається на 97% із води. Так само вони мають корисний вплив на організм людини: нормалізують діяльність нирок і серця, добре впливають на роботу кишечника, сприяють нормалізації тиску, використовуються в багатьох дієтах.

Вирощування огірків від розсади до збору. -

У цій статті описано, як виростити огірки починаючи з насіння, пересадкою в теплицю і збирання врожаю.

Насіння, для майбутньої розсади висівають за 30 днів, до пересадки їх у теплицю. Для цього необхідно підготувати ємність (можна використовувати горщики для квітів, обрізаний картонний пакет з-під молока, так само придбати спеціальні ємності, для розсади або використовувати одноразові пластикові стакани). Насипавши в ємність землю, необхідно на відстані 3-4 сантиметрів виконати в ґрунті ямки пальцем і покласти в них по одному зернятку огірка.

Вирощування огірків від розсади до збору. -

Засипавши кісточки, необхідно полити і накрити плівкою (добре підходить харчова плівка), накривати слід, так що б закрити повністю відкриту поверхню грунту. Коли, стало видно перші проростки, плівка віддаляється і потрібно полити водою кімнатної температури. Полив слід робити, так, що б вода досягла коренів, але головне не затопити, інакше вся розсада загине.

Далі слід підготувати грунт у теплиці. Наш овоч, любить і добре росте на рихлому грунті. Грунт необхідно підготувати краще з осені, додавши в неї компост, який навесні перед висадкою слід перекопати, надавши пухкості грунті, ну а якщо не вдалося підготувати з осені, це можна зробити безпосередньо перед висадкою розсади.

Вирощування огірків від розсади до збору. -

Розсаду слід висаджувати на постійне місце зростання, тільки після того, коли на саджанці спостерігається близько п'яти справжніх листків, кілька вусиків і має хороші корені.

Безпосередньо перед висадкою, необхідно провести полив грунту і приготувати лунки по глибині і розміром аналогічних ємкостей. Після вдалого посіву на верхній шар ґрунту, можна посипати дерев'яними тирсою. Варто дотримуватися правильної відстані між саджанцями. Приблизну відстань, на якому слід висаджувати = від 40 до 60 сантиметрів один від одного.

Вирощування огірків від розсади до збору. -

Дуже важливий момент! Необхідно видалити всі пагони і бутони з перших 3-4 справжніх листків, якщо цього не зробити, може призвести до зниження врожаю.

Ще потрібно раз на тиждень рятувати рослини від хворих, пожовклого листя, причому робити це слід у першій половині дня, що б було час у рослини, на затягування ран, до настання ночі.

Удачі і приємного апетиту!

Вирощування огірків від розсади до збору. -
Вирощування огірків від розсади до збору. -
Дата публикации: 7.12.18
Откосы из пластика пошаговая инструкция инструкция установке пластиковых откосов.