Виправляємо помилки, або чому овочі дають поганий врожай?

Зараз, коли весь дачний сезон закінчився, і всі садівники відпочивають, прийшов час розбору помилок, зроблених при цьому сезоні, і розберемо, чому у вас росте поганий урожай.

Виправляємо помилки, або чому овочі дають поганий врожай? -

Розглянемо сьогодні три проблеми з різними овочами, конкретно:

  1. Картопля
  2. Цибуля
  3. Моркву

Кожна проблема буде пов'язана саме з господарем городу, тож сідайте зручніше і уважно читайте.

Виправляємо помилки, або чому овочі дають поганий врожай? -

Картопля

Як приклад, можна взяти сорт картоплі «Синьоока». Візьмемо саме його, з-за того, що він є найпоширенішим і улюбленим серед всіх людей, які займаються садівництвом. Так от, наша Синьоока почала хворіти, а саме: чорніти, після гарного періоду цвітіння. Із-за чого ж з'явилася дана проблема? Це могло відбутися з кількох випадках.

Першим з них є погода. Постійні дощі в тепле літо можуть призвести до втрати врожаю. Цю проблему, на жаль, нічим не врятувати, так як поки що не знайшли спосіб збереження врожаю від перепадів температури на вулиці.

Виправляємо помилки, або чому овочі дають поганий врожай? -

Другим є хвороба фітофтора. Сама нестерпна хвороба серед картоплі. При захворюванні вражається все, що відноситься до урожаю. При такому вигляді проблеми ви повинні бути дуже пильним. Якщо з'явилися ознаки зараження, то вам варто зібрати всю бадилля і видалити її. Бажано, щоб відбувалося видалення набагато далі від усього городу.

Так само, дамо раду, при засаживании картоплі на своєму городі, варто посадити кілька різних видів сортів, які не бояться хвороб.

Виправляємо помилки, або чому овочі дають поганий врожай? -

Цибулю

Докладно розглянемо тільки одну проблему пов'язану з цибулею - це її розмір. Нас цікавить саме маленький розмір нашої морквини. Маленький розмір цибулі може піти з-за того, що лук - це дуже дбайливе рослину і йому не дуже подобається бути завжди на одному і тому ж місці з року в рік.

Якщо ви вже посадили новий сорт у старе місце, то проблеми не уникнути і винні ви самі. Як пораду можна дати тільки одне: Не лінуйтеся і шукайте нове місце для цибулі кожен рік. У таких випадках у вас буде цвісти відмінний урожай міцного і здорового лука.

Висаджувати наш урожай варто при постійно теплій погоді. Деякі ще прогрівають маленьку яму окропом, щоб убити всіх бактерій, але це на ваш розсуд.

Виправляємо помилки, або чому овочі дають поганий врожай? -

Моркву

Всі проблеми, які стосуються моркви пов'язані або з вами або, звичайно, з поганою погодою, тобто спекотне літо і ні однієї краплі дощу за весь період, в таких випадках врожай може загинути, так що слідкуйте за погодою. Ваша помилка полягає в неправильному поливі свого врожаю. Самий хороший полив повинен починатися тоді, коли на моркві з'являться 4 листочка. Потім, потрібно зменшувати наш полив, щоб не зіпсувати грунт, так як морква любить рости в рихлому грунті з легким підставою.

Для допомоги в цвітінні моркви можна порадити наступне: Набити грунт дрібними тирсою і травою(обов'язково сухий). Якщо ви зважилися так зробити, то урожай повинен вийти у вас великим і приємним. Ще однією помилкою є погані органічні речовини, які можуть потрапити в ґрунт з морквою.

Виправляємо помилки, або чому овочі дають поганий врожай? -

При даній помилку вам варто стежити за морквою як можна ретельніше. Ні в якому разі не підкидає в моркву інші органічні речовини, так як нагромадження їх у грунті дуже погано вплинуть на склад плода моркви.

Ось так ви дізналися про парі рад на досить поширені проблеми серед овочів і садівників. Це, звичайно ж, не всі види проблем, але на них в першу чергу варто звернути увагу, так як одна найменша помилка і ваш урожай піде в нікуди, що нам не потрібно.

Слідкуйте за своїм урожаєм і будьте пильні, при періоді цвітіння.

Дата публикации: 7.12.18