Вибираємо граблі для роботи в саду. Працювати стане легше!

Граблі як для господаря, так і для садівника є важливими інструментами. Для трудової діяльності, пов'язаної з земельними роботами, є безліч видів цього інвентарю, розглянемо їх більш докладно.

Вибираємо граблі для роботи в саду. Працювати стане легше! -

Ніколи не буде зайвим мати кілька різноманітних видів граблів.

Важливо в цій справі знати з чого вибирати, адже кожна з них призначена для виконання певних функцій. Наприклад, це може бути розбивання земельних грудок, розпушування, вибір великих бур'янів, каміння, збір різного сміття з прополотой травою, збирання опалого листя, вирівнювання земельної поверхні, оправлення грядок, закладення добрив, які потребують поверхневе внесення. Саме тому для виконання всіх цих процесів краще використовувати декілька видів граблів.

Для виготовлення залізних граблів необхідний цілий шматок металу, а в металеву планку вклепывается 10-12 зубів, придбаних в спеціальних магазинах.

Суцільнометалеві граблі по праву вважаються набагато міцніше клепаних, зручні в будь-якому використанні і не вимагають ремонту.

Вибираємо граблі для роботи в саду. Працювати стане легше! -

На чому зупинити вибір серед граблів

В першу чергу необхідно визначити для яких цілей вони зможуть знадобиться.

Металеві граблі

Для розпушування земельного покриву ідеально підходять широкі граблі зі сталі з жорсткими прямими довгими зубцями.

Для щільної землі і розбивання величезної кількості затверділих груд, потрібні суцільнометалеві граблі з зубами, розташованими паралельно рукоятці. Вони здатні значно простіше входити в грунт, виробляючи видалення залишків коріння різних рослин, рихлити грунт і розбивати засохлі земляні грудки.

Вибираємо граблі для роботи в саду. Працювати стане легше! -

Перебуваючи в магазині – при купівлі спробуйте з силою натиснути на одну з половин граблів, якщо вона починає гнутися – можна відразу її забракувати, оскільки чіпляючись на ділянці за всілякі «об'єкти» вона в досить скорому часі поламається.

Для збору різноманітного сміття та выполотой трави, у граблів мають бути достатньо довгі та трохи вигнуті зуби до основи черешка, а гребінка бути найбільш широкою.

Для перевірки використовуємо той же метод, що і з залізними граблями. Нерідко зустрічається гребінка, посилена завдяки привареним сталевим раскосам.

Граблі мають вузьку гребінку

Допомагають з виконанням робіт у вузьких областях ділянки, важкодоступних для широких граблів. В першу чергу підходять для вигрібання листя, дрібних каменів, гілок та іншого сміття, але іноді використовуються для розпушування. Зазвичай ці граблі виготовляють з металу, а їх робоча поверхня зовсім невеликих розмірів і досить легка.

Вибираємо граблі для роботи в саду. Працювати стане легше! -

Граблі-аератор

Являють собою потужну конструкцію, в порівнянні зі стандартними граблями. Вони володіють набагато більшою міцністю, а для їх виготовлення використовують загартовану сталь з покриттям. Зуби даних граблів загострені, зігнуті у вигляді серпа, і при цьому величезним плюсом є те, що їх не потрібно заточувати. До мінусів можна віднести більш високу вартість від 1000р.

Граблі для прибирання сіна і засохлої трави

Стандартно застосовуються для таких робіт дерев'яні граблі, що володіють широким підставою гребінки. Безсумнівним плюсом стає загальна вага інструменту, в порівнянні з металевим, у якого на зуби наколюється листя з травою, здатна сповільнювати процес прибирання. Гребінку краще всього виготовляти з берези.

зараз аналогами дерев'яних граблів є пластмасові. Їх вартість зовсім невисока і складає в районі 100р.

Вибираємо граблі для роботи в саду. Працювати стане легше! -

Граблі для газону

Дані граблі бувають великих розмірів (50-60см) і з близько розташованими один до одного зубами, що дозволяють здійснювати швидку і результативну прибирання скошеної газонної трави. На верхівці цих граблів закріплюються дуги з металу, що сприяють збору трави і перешкоджаючи її рассыпанию.

Віялові граблі

Для опалого листя найкраще підходять віялові граблі. Існують сталеві і пластмасові види з довгими або м'якими зубцями. Дані граблі відмінно знадобляться при розчісуванні поверхні газону, а також збору усілякого сміття.

Вибираємо граблі для роботи в саду. Працювати стане легше! -

Яким чином вибрати держак граблів

Для початку, необхідно підібрати довжину держака відповідну вашому зростанню.

Для тих, хто займається роботою з землею – граблі з держаком повинні бути на рівні пахв, а при прибиранні сміття і выполотой трави – граблях необхідно відповідати вашому зростанню. Призначеним для збору листя допустимо бути вище вашого зростання.

До основних вимоги черешка відносять гладку поверхню, використовуваний матеріал для виготовлення повинен бути з твердого дерева і щільно розташовуватися в самих граблях.

Наостанок додамо, що у виборі та купівлі городнього інвентарю, важливо віддавати перевагу своїм відчуттям. Оскільки сильна економія здатна вплинути на ваше здоров'я і самопочуття.

Дата публикации: 7.12.18
Starfit магазин - спортивный инвентарь Starfit.