Вибір оприскувача для саду та городу

Як правильно вибрати оприскувач для саду та городу


Ми повинні дбати про рослини, чагарниках і деревах, від яких ми хочемо отримати відмінний урожай. Обов'язковою мірою при цьому представляється обприскування саду і городу від шкідників. Для того, щоб здійснити цю роботу продуктивно, необхідно застосовувати спецобладнання - оприскувачі для дачі.

Це такі пристосування, за допомогою яких дозволяється проводити профілактичне оброблення або безпосередню ліквідацію шкідників городу та саду. Як же правильно вибрати оприскувач?

Слід в першу чергу загострити увагу на заявлених характеристиках і специфікаціях роботи оприскувача перед придбанням.

Види садово-городніх оприскувачів

Віник і відро. Дідівський метод, який десятиліттями використовувався на дачах і в селах. Суть його в обприскуванні садових і городніх чагарників, дерев, рослин за допомогою віника, безпосередньо з відра, де була зроблена спеціальна токсична суміш. Це є спрощеним варіантом обприскування, який не зобов'язує людину до грошових витрат, пов'язаних із закупівлею техніки, і все ж цей метод представляється досить небезпечним. Значне зосередження отруйних речовин на вінику, яким йде обробка, може привести до пошкодження на руках, алергії, а також отруєння працюючої людини. Рослинам також загрожують проблеми, оскільки отрути при такому вигляді обприскування надходять на рослини не рівномірно. Внаслідок цього, одні садово-городні рослини спалені, ін. Не оброблені сповна, і тільки лише маленька частка залишається більш-менш здоровою і без наявності шкідливих комах. Зате, в разі, якщо бюджет на садовий інвентар жорстко обмежений, то цей прийом краще, ніж відсутність культивації.

Помпові оприскувачі. Це дешеві оприскувачі, робочих характеристик яких абсолютно вистачає для цієї роботи на дачі. Ручні або ранцеві помпові оприскувачі функціонують в ручному режимі, але особливим важелем потрібно робити підкачування для надходження і викиду обробного розчину через форсунку оприскувача.

Гідравлічні садові оприскувачі. Якщо помпові оприскувачі працюють на попередньої закачування повітря, то в цих оприскувачах принцип роботи іншого. Тут потрібно весь час закачувати повітря в непроникний бачок з отрутами, для того щоб реалізовувалася подача рідини.

У разі, якщо гідравлічний оприскувач забезпечується містким баком під розміщення отрутохімікатів, в 15-20 літрів, то він неодмінно укомплектовується і ранцевою системою для комфорту пересування з оприскувачем по саду або городу.

Через об'ємного бака і продуманої системи гідравліки, такий оприскувач дозволяється задіяти на значних площах садів, городів і парників, збільшити продуктивність в кілька разів, в результаті чого залишиться більше вільного часу для інших садово-городніх справ.

Незаперечним комфортом представляється і довга розсувні штанга, яка дозволити обприскати навіть великої висоти дерева в саду. Крім того, на її краю є особлива форсунка з комплектом найзручніших регулювань. Одним з найбільшою мірою сприятливих для саду режимів представляється розпорошення отрутохімікатів одномоментно в 2-х протилежних напрямках.

Тільки одним мінусом таких оприскувачів є стомлення від регулярної підкачки тиску і тягання на собі значну вагу.

Моторизовані оприскувачі. У разі, якщо ви господар великої ділянки, подивіться в сторону моторизованих оприскувачів, які представлені колісним або ранцевим типом. Зрозуміло, вартість такої техніки досить висока, і все ж на думку досвідчених людей, які давним-давно застосовують такі оприскувачі на значних територіях, самоокупність їх дорівнює одному року.

Сучасні виробники поставляють сучасне обладнання, на електродвигунах на акумуляторах або ж бензинових моторах. У зв'язку з чим є здатність обприскувати однією людиною території на порядок більше, ніж звичайними садовими оприскувачами (в 8-10 разів).

Дані моторизовані оприскувачі більш ефективні, дозволяють розпилювати отрутохімікати на відстань 10-12 метрів, також можливо проводити роботу з сухими засобами, у вигляді порошку (за умови спец. Комплектації). Безсумнівно, доведеться витрачати кошти на підзарядку або паливо, проте воно того варте!

Висновки. Для вибору оприскувача для дачі, потрібно ретельно оцінити всі плюси і мінуси моделей, скрупульозно вивчити характеристики, які вам найбільше підходять. Неодмінно зверніть увагу не тільки на ціну і відому фірму, проте так само і на комфортність роботи з оприскувачем - на його масу, об'ємність, довжину штанги, легкість підкачки. Проаналізувавши все це, вам стане очевидно наскільки швидко ви зумієте проводити роботу на дачі і якої величини ділянку зможете обприскати за одиницю часу.

Дата публикации: 5.08.20
Сделать заказ fishman.in.ua свежая рыба