В огірках — не вода

Поширена думка, що в огірку 95 відсотків води і він практично не містить корисних речовин, абсолютно не відповідає дійсності. Огірок — справжній цілитель від багатьох хвороб.

В огірках — не вода- огірок,корисні властивості,користь,застосування,склад,фото

Що ж міститься в огірку?

Давайте звернемо увагу на сік, що міститься в цьому овочі. Це не проста вода, а створена природою рідина, багата на макро - і мікроелементами. У ній є бор, залізо, йод, калій, кальцій, кобальт, кремній, марганець, мідь, молібден, сірка, цинк, фосфор і т.д. А ще — сполуки йоду, необхідні щитовидній залозі.

Корисні властивості огірка

Вважається, що огірковий сік вимиває з організму шлаки, радіонукліди, важкі метали, звільняє нирки від піску, допомагає в лікуванні подагри, гепатиту, запальних процесів, туберкульозу, сечокам'яної хвороби. Огірковий сік корисний при лікуванні захворювань серцево-судинної системи, кишечника. Лікарі дієтологи рекомендують щодня вживати натщесерце (2-3 огірка без солі) за 30-40 хв. до їжі. Лікування тривале, але ефективне.

В огірках — не вода- огірок,корисні властивості,користь,застосування,склад,фото

Як ще корисно вживати огірки?

При колітах, подагрі, здутті живота, печія корисні малосольні огірки. Вони також мають здатність нормалізувати кров'яний тиск.

Незамінні огірки в овочевих салатах, вінегретах як джерело вуглеводів і вітамінів. Однак, на думку дієтологів, їх не слід змішувати з помідорами, — це різко знижує цінність огірка.

В огірках — не вода- огірок,корисні властивості,користь,застосування,склад,фото

Огірки-зеленці покращують апетит, сприяють виділенню шлункового соку, перетравлювання їжі, що пом'якшують запори, чистять шлунок.