Супер спосіб обприскування огірків молоком з йодом

Досвідчений городник прекрасно розуміє, що якщо потрібно зібрати хороший урожай, то необхідно проявити турботу за рослинами. Огірки відносяться до гарбузової родини тому вони є досить вимогливі.

Супер спосіб обприскування огірків молоком з йодом -

Грунт, де висаджуються огірки повинна бути добре просочена, вона повинна мати багато поживних речовин, вологість грунту повинна бути на рівні. У разі недотримання умов, цей овоч не буде приносити плоди.

Достатньо буде створити оптимальні умови існування для рослин перед посадкою також необхідно буде створити і належний догляд у період росту та активного розвитку. Обприскування огірків є одним з популярних способів живлення, який несе ефективні наслідки.

Макро і мікроелементи, які потрібні цій рослині вони надходять з повітря і ґрунту. Найпопулярніший засіб для обприскування огірків вважається суміш молока і йоду. Розчин приготований з йоду є натуральним так як туди додається тільки незбиране молоко.

Супер спосіб обприскування огірків молоком з йодом -

Йод дуже корисний для огірків

Для того щоб радіти хорошому врожаю, і радувати рослину необхідно проводити одну обробку раз на два тижні протягом усього періоду коли рослина росте, розвивається і створює нові плоди. Йод є відмінним стимулятором для росту він допомагає наливатися зав'язі, сприяють кращому росту. Також йод є знезаражувальним засобом, який перешкоджає появі борошнистої роси, також запобігає появі грибкових хвороб.

Супер спосіб обприскування огірків молоком з йодом -

Завдяки обприскуванню водним розчину з молоком і йодом, організм отримує за лічені хвилини зміцнення імунітету, продуктивності його відразу збільшується і таким чином рослина може запросто протистояти шкідникам і всім мікроорганізмів, які хочуть знищити його.

Молочний розчин з додаванням йоду є дуже корисною, а також безпечним. Крім того, що він ніяк не зможе зашкодити рослині, він також є безпечним для людини і домашніх мешканців. Навколишнє середовище ніяк не зможе постраждати від такої обробки огірків. Тому можна без особливих сумнівів і коливань проводити періодичне обприскування.

Супер спосіб обприскування огірків молоком з йодом -

Таке засоби обробки огірків є оптимальним рішенням для тих городників, які категорично ставляться до синтетичним обробкам. Саме ті городники, які категорично не хочуть на своїй ділянці бачити нітрати та інші токсини. Йод не містить в собі ніяких небезпечних речовин, молоко за рахунок того що є цілісним також дуже корисно як для рослин, так і для людського організму. Навколишнє середовище буде досить від такої обробки.

Для приготування розчину знадобиться знати кілька нюансів

Якщо ви все-таки вирішили обробити органічним розчином свої огірки, то необхідно запастися одним літром молока, і невеликим флаконом йоду. На літр молока необхідно буде 30 крапель йоду. Ці дві рідини між собою ретельно перемішати і вилити відро. Туди ж додається і тепла вода до повноти.

Супер спосіб обприскування огірків молоком з йодом -

Тепер отриманий склад необхідно ще раз перемішати і перелити з пульверизатора. Адже це конструкція стане відмінним рішенням для обприскування. Ви зможете таким чином обробити всі наземні ділянки. Під час обприскування не варто забувати про те, що необхідно обприскувати листя з двох сторін.

Проводити таку обробку рослин краще в суху безвітряну погоду і звичайно ж обов'язково після того, як сонце пішло за обрій. Не варто проводити обприскування коли приблизно можуть бути опади так як вони змиють більшу частину розчину і ефект від цього буде 0.

Супер спосіб обприскування огірків молоком з йодом -
Супер спосіб обприскування огірків молоком з йодом -

 

Дата публикации: 7.12.18
https://www.burenie-msk.ru цена на Бурение скважин в Подольском районе.