Сорти гарбуза великоплідної

Великоплідний гарбуз – сама холодостійка з усіх видів гарбуза, зростаючих в Росії. Вона добре росте і на півдні, і в середній смузі.

Сорти гарбуза великоплідної- Сорти великоплідної гарбуза, Сад, город, ділянка, будинок, дача, ландшафтний дизайн, дизайн ділянки, енциклопедія рослин, кімнатні рослини, садово-городні культури, облаштування дачі, ,

Вже з назви зрозуміло, що у цього виду дуже великі плоди: окремі екземпляри досягають дев'яноста і більше кілограмів. Вони бувають зеленого, білого або рожевого кольору, а забарвлення насіння варіюється від молочного до бронзового. Лист гарбузів цього виду округлий і цілісний. 

Найбільш популярні сорти:

  • 'Волзька сіра 92' - середньостиглий сорт. Рослина добре переносить посуху і стійке до хвороб. Плід зі світло-сірою корою, масою до 9 кг, м'якоть жовта або кремова. Гарбуза цього сорту довго зберігаються.
  • 'зимова Грибовська' - пізньостиглий сорт. Плід з тонкою сірою корою, масою до 3 кг, м'якоть яскраво-жовта або червонувато-жовта. Дуже смачна.
  • 'Зимова солодка' - пізньостиглий сорт. Кора теж сіра, а м'якоть яскраво-помаранчева, ніжна і смачна. Плоди виростають великі, до 8,2 кг. Ці гарбуза добре транспортуються та довго зберігаються.
  • 'Крихта'  - середньопізній. У цій невеликій за розміром гарбуза (до 3 кг) світло-сіра з рожевими плямами кора. М'якоть яскраво-помаранчева. Сорт дає стабільний урожай, плоди у нього однакові, відмінного смаку і дуже поживні. Зберігаються ці гарбуза теж добре.
  • 'Лікувальна' - ранньостиглий сорт. Світло-сіра кора немов покрита сітчастим малюнком. М'якоть оранжева і дуже смачна. Сорт високоврожайний. Зберігається довго і добре транспортується.
  • 'Росіянка' - ранньостиглий сорт. Плід (до 2 кг) з помаранчевої корою та яскраво-помаранчевої ніжною і солодкою м'якоттю з динним ароматом, дуже смачний. При всіх достоїнствах цей сорт ще і невибагливий і морозостійкий.
  • 'Посмішка' - ранньостиглий. Зовсім невеликі плоди (до 1 кг) покриті яскраво-помаранчевої корою. М'якоть яскраво-помаранчева, солодка, хрустка, з динним ароматом. Сорт відрізняється не тільки раннім дозріванням, але і підвищеною холодостійкістю і гарною врожайністю навіть при низьких температурах. Його зручно вирощувати на невеликих ділянках, так як рослина має кущову форму.