Щоб руки не мерзли...

Взимку жителі міст не так часто навідуються на дачі, але робити це все-таки доводиться. У тих же, хто має невелике господарство, дачний сезон не припиняється навіть в холодну пору року. Для них будуть корисними такі перевірені часом поради.

Щоб руки не мерзли...-

© Shandi-lee

Людям, чутливим до холодів, іноді не допомагають навіть самі теплі рукавиці. Щоб руки не мерзли, їх щоранку і щовечора рекомендується натирати гліцерином. При цьому треба намагатися втирати гліцерин насухо і по можливості рівномірно, як при масажі.

Щоб руки не мерзли...-

© Patrick Goossens

При сильних переохолодженні або обмороженні можна порадити відвар плодів кінського каштана. Остиглий відвар втирають в охолоджені або обморожені частини тіла, завдяки чому зникають характерні при пошкодженні холодом плями. Більш доступним засобом у випадку сильного обмороження може послужити натерта сира морква. Її кладуть на бавовняну тканину, такий компрес поміщають на деякий час на пошкоджене місце, яке потім, по можливості, обмотують бинтом.

Щоб руки не мерзли...-

© Dan Zen

Шорсткі від постійної роботи на вулиці руки стануть м'якими, якщо їх ретельно вимити, витерти насухо і втерти в них крохмаль.

І ще порада. З замерзлих вікон не слід сколювати лід ножем або обмивати їх теплою водою – від цього вони лопаються. Найпростіший і безпечний спосіб позбутися від льоду -протерти скло міцним розчином звичайної кухонної солі. Після декількох протирок лід розчиниться, а скла слід негайно протерти насухо.

Щоб руки не мерзли...-

© Miss Claeson

Дата публикации: 8.04.17
https://sairus-law.ru Сайрус.ру. Miley cyrus майли Сайрус.