Секрети гарного врожаю

Облагороджують і перетворюють город: прополка грунту, її розпушування, підгортання, достатній полив. Важливими в забезпеченні ґрунтової родючості є регулярні підгодівлі і мульчування.

Секрети гарного врожаю -

Прополка

Прополка увазі під собою не тільки позбавлення від докучають бур'янів, але і проріджування розсади. У рядку необхідно залишити таку кількість рослин, щоб вони не заважали один одному.

Від якості цієї процедури залежатиме майбутній урожай. Проріджування, як правило, виробляють з самої першої прополкою.

Секрети гарного врожаю -

Підживлення

Після висадки розсади або насіння приблизно через 10 днів необхідно провести підживлення рослин. Існує два види підживлення: кореневе та позакореневе. Позакореневе підживлення більше підійдуть вже дорослим рослинам, коли зелена маса вже велика, і годувати під корінь їх вже важко.

Секрети гарного врожаю -

Для молодих рослин краще підживлення добривами під самий корінь. При будь-якому вигляді підгодівлі рослини обприскують розчинами мікроелементів і добрив. Оптимальний час для цієї процедури - вечір або ранок по росі.

Підгортання

Підгортання дуже важливо, адже завдяки йому створюються додаткові корені, які доставляють рослині необхідне харчування і вологу. Особливо важливо підгортати коренеплоди, такі як буряк, редька, бруква, картоплю, щоб прямі сонячні промені не потрапляли на плід.

Секрети гарного врожаю -

Деякими овочів підгортання потрібно близько чотирьох разів за сезон, найперше виробляють при утворенні листя. Рослина підгортають по вологій землі після дощів.

Розпушування

Завдяки розпушування до коріння рослини надходять повітря і волога, що є одним з важливих факторів у розвитку. Процедуру розпушування грунту проводять рівномірно, не залишаючи грудочок. Такі культури, як цибуля, часник в розпушуванні не потребують, так як на занадто рихлому грунті цибулини ростуть нещільними і недовго зберігаються.

Секрети гарного врожаю -

Мульчування

Мульчування останнім часом отримало велику популярність у городників. Воно дозволяє зберігати вологу в грунті і перешкоджає зростанню бур'янистих трав. Мульчувати можна будь-якими органічними матеріалами: дрібною соломою, нейтралізованим торфом, просіяним добре упревшим перегноєм.

Секрети гарного врожаю -

Полив

Вода для поливу дачної ділянки повинна використовуватися тепла, прогріта за день на сонці. Дуже гарні в даному випадку системи крапельного поливу, вода поступово надходить до рослини і тільки під корінь. Але для зелених культур краще поливати з лійки.

Секрети гарного врожаю -

Можливість виростити хороший урожай є у кожного дачника, головне в цій справі вчасно виробляти необхідні процедури, про яких вище було згадано.

Не варто забувати також про шкідників, у боротьбі з якими допомагають боротися такі рослини санітари, як чорнобривці, календула. До того ж ці квіти радують око своєю неповторною красою.

 

Дата публикации: 7.12.18