Розсадний спосіб вирощування дині

Розсадний спосіб вирощування дині- Розсадний спосіб вирощування дині, Сад, город, ділянка, будинок, дача, ландшафтний дизайн, дизайн ділянки, енциклопедія рослин, кімнатні рослини, садово-городні культури, облаштування дачі, ,

У помірних широтах диню вирощують через розсаду. Насіння висівають у горщики приблизно 15-20 квітня – щоб до моменту висадки в грунт розсада була 30-35-денний. Поживна суміш повинна складатися з перегною, торфу і дернової землі (2:1:1), з додаванням деревної золи і суперфосфату.

Після посіву горщики накривають плівкою і ставлять у тепле місце (20-23 °С). Як тільки з'являться сходи, поліетилен знімають і виставляють сіянці на сонячне вікно.

Особливу увагу зверніть на підживлення: нестача поживних речовин у цей період призводить до зниження врожаю, навіть якщо харчування буде рясним. Перша підгодівля – у фазі першого справжнього аркуша, друга – через 1,5–2 тижні (1 г аміачної селітри, 2 г суперфосфату і 1,5 г хлористого калію на 1 л води).

Приблизно у другій декаді травня в фазі 5-7 листків розсаду переносять у захищений грунт. Пересаджувати рослини потрібно дбайливо, попередньо добре промочив грунт. Якщо погода спекотна і суха, розсаду притіняють папером або висаджують її у другій половині дня.

Ні в якому разі не можна заглиблювати кореневу шийку, так як диня дуже чутлива до грибних захворювань. Щоб оберегти її від кореневої гнилі, грунт навколо рослини присипають піском. Поки розсада приживеться, її поливають теплою водою.

Дата публикации: 2.05.17