Рослини-сидерати

Природа не терпить порожнечі. Тільки що акуратно скопана або прополотая грядка миттєво заростає бур'янами. І в нескінченній боротьбі з ними переможців не буває. Але якщо ворог не здається, його беруть в союзники.

Рослини-сидерати- Рослини-сидерати, Сад, город, ділянка, будинок, дача, ландшафтний дизайн, дизайн ділянки, енциклопедія рослин, кімнатні рослини, садово-городні культури, облаштування дачі, ,

Олійна редька – однорічна рослина сімейства хрестоцвітних. Якщо її посіяти в кінці липня – початку серпня до пізньої осені вона встигне наростити багато зеленої маси. Володіє фітосанітарними властивостями – знищує збудників деяких хвороб рослин. Завдяки швидкому зростанню пригнічує бур'яни, навіть пирій. Добре росте на різних ґрунтах. Після редьки олійної на грядці можна саджати різні культури, крім хрестоцвітих.

Біла гірчиця дає багато зеленої маси, особливо в дощові роки. Володіє фітосанітарними властивостями. Добре росте на некислих неродючих суглинках і супісках. Корінь досягає 2-3 м в глибину. Під час цвітіння її треба скосити, потім подрібнити і прикопати. Після білої гірчиці буде відмінно рости цибулю.

Люпин зручно вирощувати як сидерат на маленьких ділянках – рослина дуже декоративна і дає багато зелені. Його коріння сягає глибини 2 м і звідти піднімає поживні речовини у верхній шар грунту. Як у всіх бобових, на його коренях формуються великі нарости, в яких живуть бактерії, беруть з повітря азот, наземна частина також накопичує багато азоту. Після люпину можна вирощувати практично всі культури, і особливо вимогливі до азоту. Люпин містять алкалоїди, вони свого роду санітари грунту.

Найбільше зелені у люпину наростає в період формування квіток і цвітіння. А максимальна кількість азоту накопичується, коли зав'язуються стручки. У цей момент люпин треба скосити, подрібнити і закопати в землю на глибину 15-20 см (чим більше зеленої маси, тим глибше). Якщо цього не зробити вчасно, стебла затвердіють і будуть повільніше перегнивати.

Настурцію деякі садівники вважають кращим рослиною для пристовбурних кіл плодових дерев і ягідних чагарників. Висаджувати потрібно 2-3 рослини на квадратний метр. Восени рослини відмирають, але їх коріння залучають дощових черв'яків. Красолю особливо добре садити під яблунями – її не любить зелена попелиця.

Всі зернові культури (овес, озиме жито) покращують фізичні властивості ґрунту, збагачують її органічною речовиною, азотом і калієм.

Гречка швидко зростає, збагачує грунт органічною речовиною, фосфором і калієм, її рекомендують садити на важких ґрунтах, особливо між плодовими культурами, так як вона добре розпушує землю. 

Там, де ви хочете посадити картопля, повинні зростати бобово-злакові суміші. Сіють після збирання ранніх культур, а грунт з ними восени перекопують.

 

Дата публикации: 1.05.17
https://podklyuchenie-k-yandeks-taksi.com подключение бизнес класса яндекс такси.