Про вирощування огірків

Огірок – теплолюбний і вологолюбний овоч. До речі, відноситься до сімейства гарбузових. Існує 3 види огірків: корнишонные, тепличні та грядочные.

У зв'язку з різкою зміною погоди останнім часом часто користуються тепличним методом вирощування огірків. Цей метод дає більше гарантій отримати хороший, якісний урожай.

Десь за місяць до посадки в грунт, насіння попередньо замочують, потім пророщують і виробляють посадку насіння на розсаду. Замочувати найкраще в екстракті алое. Насіння замочують у розведеному наполовину водою екстракті алое, протягом 5-7 годин при температурі 22-23 градусів Цельсія.

Про вирощування огірків-

© I likE plants!

Сіяти ж безпосередньо в грунт насіння можна лише в кінці весни (друга половина травня), коли грунт буде достатньо прогріта і температура повітря не нижче 14-16 градусів. Посадка насіння по глибині становить близько 2-3 див., а по густоті не більше 4-6 кущів на метр квадратний.Перед тим як приступити до вирощування огірків, слід врахувати, що це культура тропічного кліматичного поясу, а, отже, вона любить тепло і вологу. Відповідно для отримання хорошого врожаю слід забезпечити температуру навколишнього середовища в межах 25-30 градусів (при температурі менше 15 градусів починається пригнічення і зупинка в рості) і достатню вологість.

Про вирощування огірків-

© Jerzy Opioła

Для посіву та вирощування використовують родючий пухкий грунт, насичену органікою. Вносять добрива локально – безпосередньо в посадкову яму, глибина якої становить близько 40 див. В цю лунку укладають шар органіки, ретельно перемішують з грунтом і поверх усього засипають чистим ґрунтом (чорнозем). При розкладанні внесена органіка виділяє тепло, що сприятливо позначається на зростанні куща. У зв'язку з тим, що коренева система огірків досить маленька, слід звернути увагу на забезпечення даної культури достатньою вологою. Місце, де проводиться посадка, має бути захищене від сильних вітрів і протягів, добре висвітлюватися сонцем не менше половини дня.

Огірки вирощують не тільки в теплицях і на городах, але і в таких незвичайних місцях як бочки. Спочатку з усіх боків роблять отвори, потім насипають родючий грунт. У всі пророблені отвори, а так само зверху бочки сіють пророщене насіння огірків. Землю щедро поливають ледь теплою водою. Через деякий час вся бочка виявиться оповитою зеленим бадиллям, а після ще проміжку часу – з'являться і жовтенькі квіти. Урожай, вирощений таким незвичайним способом, обов'язково порадує Вас.

Про вирощування огірків-

© Robert Reisman

Дата публикации: 29.04.17