Посадка фенхелю звичайного

Посадка фенхелю звичайного - Посадка фенхелю звичайного , Сад, город, ділянка, будинок, дача, ландшафтний дизайн, дизайн ділянки, енциклопедія рослин, кімнатні рослини, садово-городні культури, облаштування дачі, ,

Фенхель звичайний вирощують на сонячних, захищених від вітру ділянках.

Грунт він віддає вологу, але не заболочену, родючу, багатий органічними речовинами і рихлу. При підготовці грядки у землю вносять перегній (компост) – 1 відро на 1 кв. м і 0,5 л просіяної золи. Свіжу органіку під фенхель вносити не можна.

Тим, хто збирається вирощувати фенхель заради його лікарських насіння, треба мати на увазі, що в наших кліматичних умовах цей багаторічник найчастіше веде себе як дворічник, хоча цвіте вже в перший рік життя (у червні–липні), але насіннєва продуктивність його збільшується тільки на другий рік.

Сіють фенхель зазвичай рано навесні, але можна і влітку. Оскільки рослина це висока (від 1 до 2 м) і розлога, то відстань між рядами роблять не менше 45-60 див.

Сходи з'являються на 10-14-й день після посіву. Після появи справжніх листочків рослини проріджують, залишаючи між ними не менше 10 див.

Розмножувати фенхель можна не тільки насінням, але і діленням куща, для цього викопують кореневище і розрізують так, щоб на кожній діленці знаходилося по 2-3 бруньки.