Підбираємо рослини для міні-городу з томатами: ідеальне поєднання культур

Підбираємо рослини для міні-городу з томатами: ідеальне поєднання культур-

Стаття присвячена особливостям вибору «сусідів» для томата - рослин для вирощування в міні-городах і квіткових горщиках. Сайт про Дачу допоможе вам своїми порадами, як правильно підібрати і красиво поєднувати певні культури для гармонійного і корисного сусідства з сеньйором-помідором.

Підбираємо рослини для міні-городу з томатами: ідеальне поєднання культур-

Вам набридли звичні грядки і одноманітні сади? Посадіть традиційні городні томати в горщиках, ящиках або горщиках, і присадибну ділянку засяє новими акцентами.

ось Такі міні-городи можна розмістити ще й в альтанках, на балконах і терасах. Але ж просто посадити плодовий кущ в горщик - нудно, чи не так?

Правильно підібравши йому «сусідів», ви створите справжній міні-шедевр, який буде радувати вас яскравими фарбами і ароматом.

Класичним є поєднання помідорів і зелені. Останню можна умовно розділити на дві групи - багаторічні та однорічні культури.

Серед багаторічників кращими сусідами для томатів є лікарська шавлія з його яскраво вираженим терпким смаком і високими листяними пагонами (від 30 до 60 см), а також звичайна материнка - корисна і смачна пряність, до того ж ще й красиво квітуча.

З однорічних рослин чудово виглядають поруч з томатами помаранчеві або червоні квітки красолі, ароматна і ажурна петрушка і вологолюбний базилік з його строкатою забарвленням від зеленого до коричнево-фіолетового кольору. Така пряна композиція висаджується по краю горщика, в центрі якого зростає томат.

Чудово поєднуються з томатом і квіти, відтіняючи своїми фарбами акцентований на задньому плані томат. У такій композиції добре посадити базилік, петрушку, скельний аліссум і лобелію.

Підбираємо рослини для міні-городу з томатами: ідеальне поєднання культур-

Можна створити і спадаючі композиції, в яких кущистий томат не підв'язують, а дозволяють гілках спускатися з боків високого горщика. «Сусідами» такого «помідорного водоспаду» стануть базилік, петрушка і чорнобривці, а ефект кучерявої зелені відмінно доповнить барвінок.

Підбираємо рослини для міні-городу з томатами: ідеальне поєднання культур-

Базилік можна сміливо вважати ідеальним партнером томату, який і сприяє його зростанню, і чудово поєднується з ним у кулінарних шедеврах. Спробуйте посадити в горщику тільки ці дві нерозлучні культури, підкресливши їх строкату зелень легким і повітряним королицею або лікарської ромашкою.

Дата публикации: 7.12.18