Особливості вирощування городніх культур і садових рослин

Всі види рослин дуже вимогливі до умов навколишнього середовища. До них відносяться: світло, тепло, волога і тривалість дня. При посадці тих чи інших рослин, потрібно обов'язково все це враховувати. Кожній рослині перед посадкою потрібно знайти більш відповідне йому місце.

Особливості вирощування городніх культур і садових рослин -

А щоб зробити це правильно, потрібно знати до якого виду ставитися рослина Теплолюбива воно або ж холодостійка, любить більше відкриті сонячні місця або воліє рости в тіні, так само це вологолюбна рослина або ж посухостійка, і як впливає на нього тривалість дня.

Ділянки які знаходяться на півдні, південному-заході або південному сході, вважаються самими теплими. Ну, а найбільш холодними будуть ті, які ближче до північній стороні.

Особливості вирощування городніх культур і садових рослин -

рослини відносяться до тепла

Рослини які люблять тепло дуже чутливі навіть до найменших перепадів температури в меншу сторону, і цілком собі можуть загинути якщо стовпчик термометра опуститься до + 5 градусів. А рослини які віддають перевагу більш холодну середу зростання легко переносять температуру близящуюся до нульової позначки. А є ті, які стійкі до мінусових температур.

Наприклад чагарниками і деревами які люблять тепло є виноград, слива, ожина, а до овочів відносять: огірки, баклажани, томати. Найкраще переносять холод: яблуня. А з овочів: редиска, часник, цибуля, щавель, буряк.

Особливості вирощування городніх культур і садових рослин -

Культури люблячі світло оцінять відкриті місця і зворотна ситуація з культурами люблячими тінь.

Дуже люблять світло такі рослини як слива, малина, суниця, а ось вишня віддає перевагу тінь. З овочів люблять світло це огірки, кріп, кабачки, а ось щавель і цибулю віддають перевагу тіні.

культур люблять вологу погано розвинена коренева система, тому вона знаходиться майже на поверхні ґрунту, і вимагає частого поливу, і до таким відноситься смородина, огірки, редька. Ріпа, редис, гарбуз.

Особливості вирощування городніх культур і садових рослин -

А у культур віддають перевагу більш сухий грунт навпаки коренева система добре розвинена і глибоко йде в грунт. Тим самим заощаджуючи собі вологу. До них відноситься яблуня, груша. З овочів це моркву.

Безумовно на всі рослини впливає тривалість дня. Рослини віддають перевагу довгий світловий день найкраще висаджувати весною. Для того, щоб вони встигли дозріти за сезон, до них відноситься капуста, цибуля. А культури віддають перевагу короткий світловий день висівають ближче до осені або ранньої навесні і це кріп, редис, салат.

Особливості вирощування городніх культур і садових рослин -

Більшість рослин бджола обпилювані, але іноді буває такий сезон коли бджоли погано справляються зі своєю роботою і тоді цю роботу потрібно зробити самим садівникам. Це досить просто. Спершу потрібно відрізнити чоловічі квітки від жіночих квіток. Як правило, в чоловічих квітках є маточка, а в жіночих є тичинки.

щоб запилити рослина, потрібно взяти наприклад пензлик від фарб і спочатку доторкнутися до насіння чоловічої квітки і потім торкнутися до жіночої квітки цієї ж пензликом. Робота трудомістка, але результат не змусить себе чекати. Ось один вельми незвичайний приклад чагарнику - обліпиха.

Особливості вирощування городніх культур і садових рослин -

Обліпиха - це чагарник з колючками на гілках і кислими ягодами оранжевого кольору. Не всі її люблять, але корисність цієї ягоди зашкалює. Багато садять одне дерево обліпихи і з нетерпінням чекають на врожай, а його все немає. Тут то і полягає весь секрет.

Тому що не всі знають, що обліпиха відноситься до дводомних рослин. А значить одного чагарнику посадити мало. А саме, потрібно посадити чоловіче і жіноче деревце. Дізнатися до якого «роду» належить рослина можна навесні.

У жіночого рослини нирки маленькі і на низ всього по дві » лусочці», а ось у чоловічої рослини навпаки, нирки досить великі і на кожній достатню кількість » лусочок». Запилюються вони з допомогою вітру, тому краще вирощувати такі рослини поруч один з одним.

Особливості вирощування городніх культур і садових рослин -

Багатого врожаю!

Особливості вирощування городніх культур і садових рослин -
Дата публикации: 7.12.18
Влагостойкий клей для керамогранита. Как работать с влагостойким клеем glims.ru.