Опис слив сорту Красномясая, відгуки і догляд за саджанцем

Привіт, мої друзі! Зливу являє собою один з найбільш поширених видів плодового дерева. Зустрічається в садах південних, так і в Сибіру, на Уралі. Предком сучасних злив було рослина, що росла в Азіатському регіоні. Саме там пращури сливових дерев починали культивуватися і поступово поширюватися по різних країнах. Це сталося із-за високого ступеня пристосованості до різних умов і невибагливості. Але підсумком сьогоднішнього дня є величезна кількість сортів слив, які призначені для вирощування у багатьох природних поясах. Познайомимося з одним з них – слива Красномясая. Опис сорту, відгуки про неї будуть далі в цій статті.

Що ж таке, слива Красномясая

Опис слив сорту Красномясая, відгуки і догляд за саджанцем-

Сливу відносять до сімейства мигдалевих. Дерево може мати у висоту п'ять метрів, але зазвичай – 2,5-3 метри. Не можна сказати, що воно дуже велике.

Листки прості, без вишукувань, блискучі, є невеликі зубчики. Квіточки сливи невеликого розміру – небудь біленькі, або з рожевим відтінком. Їх форма правильна, зазвичай є п'ять пелюсточок.

Сливові плоди – це кістянка, оточена шаром м'якоті. Слива, сорти якої відрізняються різноманіттям, може бути з плодами червоного, синього чи жовтого кольору. У цього сорту плоди темно-червоні або темно-малинові, мають кисло-солодкий смак, з ніжним ароматом. На фото вони виглядають дуже апетитно.

Зливу Красномясая являє собою самобесплодный сорт, тому йому необхідні запилювачі. Найкращими помічниками будуть Усурійська слива і алича гібридна. Одне дерево здатне дати до 20 кг смачних і соковитих плодів.

Вага однієї сливи досягає 20-30 р. Дозрівають вони в середині серпня – 16-20 числа. Характеризує цей сорт те, що перші плоди можна збирати вже на третій рік після посадки.

До недоліків сорти можна віднести слабку зимостійкість дерева і нирок.

Садимо і доглядаємо

Опис слив сорту Красномясая, відгуки і догляд за саджанцем-

Умови вирощування сливи нескладні, головне, щоб земля була родючою і рихлою, так і місце висадки має бути світлим.

Як посадити саджанець? Ямку треба підготувати за кілька тижнів, її розміри – 50х70 см, обов'язково треба встановити посадочний кіл, насипавши біля нього суміш хлористого калію, перегною, грунту, аміачної селітри, суперфосфату і гравію.

Далі встановлюємо саджанець у ямку, коріння повністю засипаємо грунтом, а деревце прив'язуємо до кілка. Полити деревце потрібно 4 відрами води і замульчувати пристовбурне коло торфом з перегноєм або звичайною землею.

Догляд за сливою полягає в обрізанні (прибрати непотрібні гілки і сформувати крону) і поливі і підживлення. Восени зазвичай вносять органіку, а навесні – азотні добрива; додатково – магній, калій і азот.

Зазвичай сливу вирощують вегетативним способом, використовуючи живцювання, щеплення і кореневу поросль. Особливістю є старання садівників виростити її з кісточок для отримання підщеп.

Основних хвороб сливи дві: клястероспоріоз і камедетеча.

Зливу – не тільки вимоглива, але і вдячна рослина, яке за турботу винагородить відмінним урожаєм.

Дата публикации: 6.12.18