Нестандартне застосування сапи на земельній ділянці

Рекомендації для тих, у кого є дачний або присадибну ділянку, нестандартного застосування городньої сапи для більшої зручності і спрощення певних видів робіт.

Нестандартне застосування сапи на земельній ділянці -

докладно Розглянемо два способи нестандартного застосування звичайної садової сапи. Основним призначенням сапи є розпушування землі та видалення бур'янів, але практичне використання доводить, що успішне застосування сапи можливо навіть в абсолютно інших видах робіт.

Першим варіантом є використання для розпушування і кришіння злежалого торфу, перегною, піску і т. д. Для здійснення таких дій використання сапи стає більш зручним, ніж лопата.

Нестандартне застосування сапи на земельній ділянці -

Якщо вам необхідно завантажити в тачку однорідний і добре перепрілий, але занадто злежався і ущільнений перегній, а його основне призначення тільки для підгодівлі, то безумовно, нам потрібно розпушити його і подрібнити до дрібнозернистого стану.

Викопуючи його з допомогою лопати, весь процес буде досить важким і малоефективним. З мінусів відзначимо, що сам перегній буде з великими грудками.

Нестандартне застосування сапи на земельній ділянці -

Абсолютно інша справа, якщо ми скористаємося сапкою. Важливо відзначити, що свій вибір слід зупинити на найбільшій, а гострота заточування різальні кромки при цьому не має особливого значення.

Використовуючи сапу весь злежаний шар перегною можна зрізати тонкими шарами, одночасно виробляючи його подрібнення. Сам процес набагато зручніше і простіше, ніж при використанні лопати. В кінцевому результаті отримуємо однорідний і подрібнений перегній готовий до використання в вигляді добрив.

Нестандартне застосування сапи на земельній ділянці -

Виробляючи зрізання шару необхідно одночасно підгрібати його сікачем до себе і такими діями згрібати його в купку.

Сапкою також значно простіше це робити, ніж лопатою.

Після того як вийшла достатня велика купа з подрібненого перегною, навантажуємо її в тачку скориставшись совковою лопатою.

Такий спосіб застосування сапи замість лопати дозволить заощадити багато сил і часу. Таким чином можливо подрібнення і підготовка до навантаження та інших субстанцій, наприклад, злежалого піску.

Нестандартне застосування сапи на земельній ділянці -

Ще один варіант – скористатися сапкою для виїмки землі з вузьких і глибоких ям. Напевно, кожному доводилося викопувати вузьку, але досить глибоку яму і вибирати лопатою землю з неї було важко. До того ж, чим глибше яма, тим важче вся процедура.

Найзручніше для цього безумовно використовувати садовий бур, але він не у кожного є в наявності або під рукою. Від безвихідності ситуації доводиться викопувати такі вузькі ями з допомогою лопати. Але ці дії малоефективні і в таких випадках знову ж таки краще скористатися сапкою, попередньо разрыхлив землю на дні ями з допомогою лопати.

Нестандартне застосування сапи на земельній ділянці -

Сапу опускаємо вниз і зачерпываем нею землю, таким чином витягаючи назовні.

В результаті можна переконатися, що за допомогою сапи дістається набагато більшу кількість землі, ніж з лопатою.

Також можна трохи по-іншому все це виконати. Опускаємо сапу на дно ями і лопатою нагортає в неї землю.

Нестандартне застосування сапи на земельній ділянці -

У кожному з перерахованих вище варіантів ви досягнете більш швидкого і спрощеного робочого процесу.

Крім усього іншого, сапкою набагато зручніше закопувати яму, в якій була проведена установка стовпа або будь-якої подібної конструкції.

Завершивши копання ями, сапа допоможе очистити поверхню землі від грунту.

Нестандартне застосування сапи на земельній ділянці -

В ув'язненні

Ми розглянули безліч застосувань сапи при використанні на земельній ділянці, які дозволяють значно прискорити темп деяких видів робіт, які зазвичай здійснюються на городі.

На цьому все, успіхів у дачних справах!