Найлегший спосіб захисту городніх рослин від шкідників!

Свій город це прекрасно, він допоможе в майбутньому заощадити купу грошей. Але що якщо на нього хтось вирішив зазіхнути, як з цим боротися і як краще уникати неприємних ситуацій.

Найлегший спосіб захисту городніх рослин від шкідників! -

Злодії

На жаль, дуже часто не хороші люди вирішують залізти до когось на ділянку і прибрати до рук чуже багатство. І добре, якщо обійдеться тільки пограбованим городом. Отже, треба оглянути найпростіші методи захисту.

1. Гарний паркан.

Звичайно, він не дасть 100% гарантії, але потрібно, щоб у нього не відкривалася легко хвіртка, не було дірок і т. д.

2. Собака.

Якщо вже перелізли через паркан, то такому сюрпризу навряд чи зрадіють. Та й наявність собаки легко помітять, а значить, 10 разів подумають.

3. Зброя.

Не потрібно боятися зберігати його у себе. Будинок-це фортеця, в яку чужинцям вхід закритий. Можна робити постріл в повітря, це гарантовано допоможе.

4. Охоронне агентство.

Тут вже якщо дозволяють фінанси.

5. Страхування.

Те ж саме, що і 4 пункт.

Це найпоширеніші способи захисту. Але що якщо на город не прийдуть злодії.

Найлегший спосіб захисту городніх рослин від шкідників! -

Хвороби та шкідники

Тут уже заходів боротьби ширший. Наприклад, проблема з картоплею. З хвороб найпоширеніша це фітофтороз. Як тільки людина помітив коричневі плями на листі, потрібно приступати. Зараз на ринку є безліч різних препаратів, важливо правильно читати інструкцію. Адже іноді, наприклад, томатів може бути зовсім інша доза.

Коли прийде час викопати бульби, їх треба гарненько просушити, потім забезпечувати зберігання при температурі не нижче 0 градусів. Щоб уникнути подібних ситуацій, можна використовувати різні сорти картоплі, наприклад – вятка або темп. Вони більш стійкі до цієї хвороби.

Найлегший спосіб захисту городніх рослин від шкідників! -

Також неприємним сусідом по городу може бути колорадський жук. По-перше, потрібно повідомити сільськогосподарське підприємство. По-друге, починати ловити їх. І, по-третє, обприскувати рослини спеціальними розчинами – децис відмінно підійде. Близько 2г на 10 літрів води. При шкідників часто допомагає чергувати сорти продукту і намагатися будь-якими способами уникати високої вологості.

Бур'яни. Так-так, вони цілком можуть врятувати від шкідників, адже вони виростають швидко і швидше за все основна атака буде проведена на них. Так що не потрібно виривати їх усіх. Ще мати-природа дала такі рослини, як кропива, полин, м'ята польова. Вони здатні здатними своїми речовинами відлякувати небезпечних для життя городу, комах і навіть пригнічувати збудників захворювань!

Корисно буде дізнатися, що, наприклад, вирощуючи різні рослини поруч, вони можуть захищати один одного від хвороб. Малина – яблуня.

Найлегший спосіб захисту городніх рослин від шкідників! -

Картопля – гірчиця

Краще господаря ділянки город ніхто не захистить. Пам'ятаючи прості правила можна уникнути безлічі проблем. Адже це профілактика заставу на завтрашній день.

Найлегший спосіб захисту городніх рослин від шкідників! -
Найлегший спосіб захисту городніх рослин від шкідників! -
Дата публикации: 7.12.18