Найбільш ранні сорти томатів

Найбільш ранні сорти томатів-

Як показують дослідження один з найбільш популярних овочів – це помідор. Його можна зустріти на ділянці фактично у кожного поважаючого себе дачника. Особливо запасливі дачники збирають перший урожай помідорів вже в травні.

Але для цього, природно, потрібно було спочатку посіяти будинку насіння, виростити розсаду і висадити її в підготовлений, захищений від морозу грунт. Якщо в наступному році Ви теж хочете поласувати домашніми помідорами вже наприкінці травня, то Вам слід знати ранні сорти томатів.

Основні ранні сорти помідорів:

1. Сорт «Червона шапочка». Кущі цього сорту виростають заввишки до 40 см і мають щільний товстий стебло. Плоди насиченого червоного кольору, рівні і круглі. Вага таких помідорів 30-80 грам. Вони ідеально підходять для консервації.

2. Сорт «Ефемер». Висота куща становить 50-70 см, помідори червоного кольору, круглої форми, вагою до 150 гр. Це морозостійкий сорт з високою врожайністю.

3. Сорт «Відрадний». Висота куща – 50-70 див. Помідори цього сорту мають незвичайний кисло-солодкий смак, володіють рівною круглою формою і щільною шкіркою. Вага плодів - в межах 50-150 гр. Врожайність цього сорту дуже висока. Даний сорт помідорів вважається одним з кращих.

4. Сорт помідорів «Молодіжний». Висота кущів – 50-70 див, томати червоного кольору, мають овально-округлу форму і щільну текстуру. Маса помідора – 100-150 гр. Це дуже ранній сорт помідорів, з хорошим насиченим смаком.

5. Сорт «Тайана». Для цього сорту характерні кущі висотою приблизно 50 див. Помідори на них виростають круглого червоного кольору, масою 100-250 грам. З них виходить дуже смачний сік. Сорт по праву вважається високоврожайним.

6. Сорт «Товстий Джек». Висота кущів цього сорту 50-70 див. Помідори червоного кольору з цукристої м'якоттю. Найчастіше облают плоскою формою. Маса плодів цього сорту 150-300 гр. Відноситься до низькорослим помідорів і невибагливий у догляді.

Найбільш урожайні сорти томатів - «Молодіжний» та «Відрадний». Але обов'язково враховуйте при виборі, що помідори, які чудово ростуть на одних городах, можуть зовсім не плодоносити на інших. Це пов'язано з складом і рівнем родючості ґрунту, з особливостями клімату і іншими чинниками.

Тому шукати кращі сорти ранніх помідорів, які будуть ідеальні саме для Вашого городу, Вам доведеться самостійно. Але за основу можете сміливо використовувати наведений вище список самих ранніх сортів томатів.

Дата публикации: 7.12.18