Надійний і урожайний сорт помідорів Оля

Томат Оля характеристика та опис сорту, якого буде в цій статті, виведений був відносно недавно. Однак навіть за короткий проміжок часу, він встиг заслужити симпатії та популярність серед городників. Дівчаче ім'я помідор отримав завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду. Він стійкий до фітофтори і різних вірусних захворювань. На одній гілці утворюється три пензлики, які починають дозрівати майже одночасно.

Характеристика сорту

Надійний і урожайний сорт помідорів Оля-

Перед тим, як висаджувати насіння, варто ознайомитися з описом сорти помідор «Оля». Цей томат відноситься до категорії гібриди, тому часто поряд з назвою можна побачити таку позначку - f1. У цілому характеристика сорту буде наступною:

 • За часом дозрівання помідори відносять до ранньостиглим.
 • заввишки кущ досягає до 120 см, тому вважається, що він високорослий.
 • Хороша врожайність.
 • Стійкий до знижених і підвищених температур.
 • Невибагливий до сонячного світла.
 • детермінантний Сорт.
 • Ветвистость слабка, кількість аркушів невелике.
Надійний і урожайний сорт помідорів Оля-

Швидке визрівання - не єдине, що виділяє «Олю» серед інших видів помідор. Також сильною стороною вважається стійкість до хвороб і привабливий зовнішній вигляд. Під плівкою можна вирощувати помідори протягом круглого року у всіх регіонах нашої країни. Сорт «Оля» стійкий до таких захворювань як фузаріоз, нематода, тютюнова мозаїка, кладоспориоз.

Опис плодів

Надійний і урожайний сорт помідорів Оля-

Дивлячись на фото, можна побачити, що колір помідор рівний і насичений. Вирощувати його можна в городі або під плівкою. Завдяки привабливому зовнішньому вигляду, таку різновид помідор часто вирощують на продаж. Їх можна їсти в сирому вигляді, додавати в салати, готувати різні страви і робити з них консервацію.

Характеристика плодів:

 • кисло-солодкий смак;
 • насичений приємний «помідорний» аромат;
 • невеликі, вага складає всього 140 г;
 • плодоніжка коротка;
 • шкірка щільна, глянсова;
 • відрізняється тривалим терміном зберігання.

Завдяки тому, що при транспортуванні на далекі відстані помідори зберігають привабливий зовнішній вигляд і свої властивості, сорт користується популярністю у городників, культуру вирощують на продаж.

Правила вирощування рослини

Надійний і урожайний сорт помідорів Оля-

Вирощувати сорт краще всього в розпушеному і подкормленной грунті, відмінно для цього підійде торф, парникова земля і тирсу. При пророщування зерен можна додавати в землю яєчну шкаралупу, суперфосфат або деревну золу. Щоб отримати хороший урожай, бажано не відступати від рекомендацій по вирощуванню томатів. Ось кілька правил, яких варто дотримуватися при вирощуванні помідорів «Оля».

 1. Земля перед висадкою в неї насіння, потребує обробки слабким розчином марганцівки.
 2. Полив повинен бути щадним і не дуже рясним.
 3. Пікірують розсаду для зміцнення коренів, причому робити це потрібно вже після появи 3 листків. Другий раз пересадку проводять через три тижні.
 4. Рослину можна підтримувати в період зростання штучним освітленням, якщо сонячні промені не досить на них потрапляють.
 5. Починають висаджувати розсаду в грунт на початку травня, або як тільки земля достатньо прогрілася.

Збирати врожай можна через три місяці після висівання насіння, якщо займатися вирощуванням в тепличних умовах, то помідори можна їсти цілий рік. Важливо! Температура не повинна опускатися нижче 23 градусів у приміщенні.

Рослина потребує надійної опори, у якості якої підійдуть щільні палиці або натягнута дріт, до якої можна підв'язати рослина. На одному квадратному метрі краще не вирощувати більше 4 рослин, щоб зібрати хороший урожай з ділянки.

Дата публикации: 6.12.18