Методи боротьби з дротяником на помідорах. Супер ефективне народний засіб!

Дротянка – це личинка жука-щелкуна, в довжину він досягає до 5 див. Зиму жук переживає в ґрунті на глибині 50 див. В квітні місяці В ґрунті можна помітити безліч таких жуків. У травні ковалики відкладають личинки, які мають овальну форму. Живе шкідник близько 4 років.

Методи боротьби з дротяником на помідорах. Супер ефективне народний засіб! -

Причини:

 • Сприятливими умовами для життя такого шкідника є:
 • Волога земля.
 • Рівень кислотності вище середнього.
 • Багато їжі, так як дротянки харчуються не тільки кубунями овочів, але і бур'янами.

Методи боротьби з дротяником на помідорах. Супер ефективне народний засіб! -

Дротянки гризуть коріння, після чого в нього потрапляє інфекція, рослина починає втрачати соковитість, засихати. Щоб урожай був в цілісності, потрібно обробляти кущі, або використовувати різні інші прийоми, наприклад, пастки, це більш щадний спосіб.

 1. Позбутися від бур'янів, краще всього їх спалити.
 2. Грунт потрібно постійно рихлити, щоб вона була вся прогрітій, тоді личинки будуть гинути.
 3. Якщо посадити такі рослини як ріпак, гірчицю або бобові культури, то жуков стане менше, так як їм не до смаку дані види культур.
 4. Якщо копати пів-літрову банку, і покласти туди моркву, то дротянка заповзе туди і не вибереться
 5. Можна зробити ще одну пастку на нитку надіти шматочки овочів, закопати їх у землю на 3-4 дні, потім дістати пастку і викинути шкідників, місця приманки потрібно міняти.
 6. Кислий грунт – це гарне місце для проживання дротяників. Щоб кислотність стала менше, потрібно додати крейду, шкарлупу від яєць. Або ж доломітове борошно, що містить кальцій і магній. Таку прикормку можна додавати хоч коли.
 7. Суха грунт дротянки не можуть в ній жити, тому вони шукають сире місце в стеблах. Потрібно рясно поливати рослини.
 8. Перш, ніж садити який-небудь продукт, потрібно, покласти лушпиння в лунку.
 9. По ділянці можна висадити насіння кукурудзи, адже вона соковита, а це приваблює дротяників.
 10. Насіння найкраще купувати у перевірених людей.
 11. Приманки, можна в кінці маяразложить біля грядок бадилля, постійно зволожувати її, і через деякий час там зібратися досить багато дротяників, їх треба спалити і можна повторити процедуру.

Методи боротьби з дротяником на помідорах. Супер ефективне народний засіб! -

Краще всього не використовувати хімію, а користуватися народними засобами. Так, наприклад, можна використовувати марганцівку. На відро води потрібно близько 4 грам, розчин потрібно розлити в пляшки і вливати в лунки перед посадкою. Метод допоможе якщо дротяників не так вже й багато

Якщо ж шкідника багато, то є ще один спосіб, з використанням чистотілу. Для цього знадобиться чистотіл 300 грам, кропиву, матір - і –мачуху 100 гр, і кульбаби. Потрібно настояти розчин кілька днів, потім поливати їм помідори два рази на добу.

Правильне чергування посіву культур знижує появу шкідника на ділянці. Адже правильний посів не лише допомагає боротися із шкідниками, але і збагачує грунт корисними речовинами.

Методи боротьби з дротяником на помідорах. Супер ефективне народний засіб! -

Але є й способи з використанням хімікатів.

 • Так препарат на основі диазонина «Провотокс», добре поогает для усунення гризунів, проводиться він в гранулах. Краще всього користуватися препаратом вранці і ввечері.
 • Диазонин – це потужний інсектицид, який допомагає боротися з дротяниками, речовина паралізує нервову систему. Це масло, з певним запахом. Використовують речовину, коли рослина росте, шкідливі речовини не залишаються на рослині.

Щоб впоратися з шкідниками, краще всього використовувати агротехнічні прийоми, але лише в крайньому випадку потрібно застосовувати хімію.

Методи боротьби з дротяником на помідорах. Супер ефективне народний засіб! -
Методи боротьби з дротяником на помідорах. Супер ефективне народний засіб! -
Дата публикации: 7.12.18
http://whatsminer.cn.com asic майнер pangolin whatsminer m21s 56th.