Маленькі хитрощі підвищити врожай на грядці

Маленькі хитрощі підвищити врожай на грядці -

Всім відомо, що велике значення для врожаю мають комахи. Не шкідники, немає. Мова йде про бджіл, що запилюють рослини під час цвітіння. І те, наскільки їх багато трудиться на вашій ділянці, залежить результат.

Але, що робити, якщо раптом ви помітили, що ваша ділянка не відвідується бджолами, і від цього страждають рослини? Адже запилення рослин під час цвітіння – 80% гарантії хорошої віддачі в кінці сезону. Що в цьому випадку робити?

Добре, якщо крім маленького городу на дачі, їх власник займається бджільництвом. Тоді немає необхідності кудись везти вулики з бджолами. Їх треба поставити в центрі присадибної ділянки, забезпечити комах водою і спостерігати, як ці маленькі комахи трудяться, запилюючи одну культуру за одною.

В цьому випадку, бджоли принесуть мед, а город хороший урожай. Так само непогано, якщо є вулики у сусіда. Закінчивши роботу на своєму обійсті, бджоли прилетять на вашу ділянку. Але, що робити тим, у кого немає бджіл, коли немає їх і у сусідів, та і взагалі, чомусь вони дуже рідкісні гості на вашому городі?

Тоді їх потрібно принадити. Тим більше, що всім відомо, що це комаха за нектаром здатна пролітати до 80 кілометрів. Так, що якщо немає бджіл по близькості, це не означає, що їх немає в радіусі 80 кілометрів.

Маленькі хитрощі підвищити врожай на грядці -

Багато садівники-городники-любителі, знаючи, що люблять бджоли намагаються залучити їх на свій город. Для цього використовують багато способів. А так, як бджоли люблять солодке, власники дачних ділянок, озброївшись цією інформацією, використовують найпростіший метод залучення – обробка рослин цукровим сиропом, який можна приготувати самостійно.

Підвищити врожай на грядці допоможе звичайний цукор.

Ви запитаєте, як він це зробить? А все дуже просто? Бджоли адже люблять цукор. І ось для того, щоб їх заманити на свою грядку, досвідчені садівники беруть цукор, розводять його у воді, так, щоб він повністю розчинився. А потім, готовий розчин поміщають у звичайний обприскувач, за допомогою якого обробляються всі рослини в період їх цвітіння.

Щоб не переборщити з солодкою принадою, розчин для зрошення робиться наступним чином:

На 100 літрів води використовується 1 кілограм цукру. Тобто на одну заправку обприскувача, який зазвичай має місткість 10 літрів, необхідно в десять разів менше цукрового піску, тобто достатньо буде 100 грам. Щоб він повністю розчинився, цукор відразу необхідно розчинити в невеликій кількості води. І тільки після того, як зникнути його крупинки, солодке зілля помістити в обприскувач.

Маленькі хитрощі підвищити врожай на грядці -

Тільки після цього можна приступати до солодкого зрошування рослин на грядці. Врахуйте, що і тут є свої маленькі хитрощі. Подібним розчином рослини обробляються тільки:

1. В період цвітіння;

2. Два – три рази за сезон з періодичністю не частіше 10 днів;

3. Ні в якому разі не обприскувати рослини опівдні, коли температура повітря така, що, потрапляючи краплі на пелюстки, миттєво висихають. Краще процедуру провести обприскування рано вранці, коли ще не зійшла роса. Таким чином, потрапили солодкі краплі на краплі роси, змішаються, підвищивши ефект залучення в кілька разів;

4. Щоб бджоли швидко виявили солодкість приманки, необхідно посередині грядки встановити невелику ємність, трохи вище росту рослин, в яку налити два три склянки приготовленої приманки.

5. І найголовніше, солодкістю не проти поживитися мурахи, мошки та інші комахи. Тому необхідно постійно вести спостереження за рослиною після обробки. У разі появи комах і мурах, ласу рідину потрібно прибрати, тим самим запобігти навалу небажаних гостей, які не принесуть користь, а тільки нашкодять рослинам і ка результат, це знизить урожай, навіть якщо бджоли добре опылят рослини під час цвітіння.

Крім цього, є ще одна маленька хитрість, яку дуже часто використовують для залучення бджіл. Це квіти, які випромінюють приємний аромат. Їх висаджують навколо грядок або навіть в центральній частині присадибної ділянки.

Маленькі хитрощі підвищити врожай на грядці -

Не вірите? Спробуйте самі. Крім цукрових приманки, посадіть на ділянці пару кущиків квітів, а краще пару десятків. Для цього підійдуть самі звичайні квіти. Це можуть бути нарцис, фіалка, Тільки врахуйте, що потрібно правильно вибрати сорт квітів.

тобто їх період цвітіння повинен збігатися з часом цвітіння всіх культур. Якщо все зробити правильно, якщо вдало вибрати сорт квітів, результат не змусить довго чекати. Ви самі побачите, як в один із сонячних днів, на городі з'явилося кілька бджіл. Це бджоли розвідники.

І як тільки вони з'являться, будьте впевнені, що через короткий проміжок часу, на кожній квітці всіх культур, будуть працювати бджоли. А це означає, що в кінці сезону і у вас буде добрий урожай.

Маленькі хитрощі підвищити врожай на грядці -
Маленькі хитрощі підвищити врожай на грядці -
Маленькі хитрощі підвищити врожай на грядці -
Маленькі хитрощі підвищити врожай на грядці -
Маленькі хитрощі підвищити врожай на грядці -
Дата публикации: 7.12.18