Кольрабі, капустяна ріпа - варто посадити! Знаєте чому?

Напевно кожен в дитинстві пробував на смак капустяний качан, це для багатьох було справжніми ласощами, адже вона була справжнім хрустким дивом, але на жаль швидко закінчувалася.

Кольрабі, капустяна ріпа - варто посадити! Знаєте чому? -

А якими були смачні ріпи, які тільки-тільки були занесені з грядки вони користувалися популярністю. Відомо всім, що існує капустяна ріпа або як ще називають кольрабии.

Якщо ви подивіться уважно на це дивовижне рослина, то стає зрозуміло, що вона на порядок більше ніж капуста, і схожа на капустяний качан, яка надто сильно розрослася. Також ця рослина має відмінність від ріпи адже вона світло зелене або фіолетове. Всім чудово відомо про те, що ріпа росте під землею, але цей незвичайний овоч мешкає на землі як капуста.

Зовнішній вигляд такого незвичайного овоча притягує погляди, тому що така капуста річка по-справжньому соковита, смачна, ніжна, корисна капуста. Цей продукт є дієтичним в ньому містяться вітаміни B1, B6, B2, РР.

Кольрабі, капустяна ріпа - варто посадити! Знаєте чому? -

Ця не звичайна капуста і має зрозуміло що вона має свої переваги так як в складі є ще і аскорбінова кислота, яка властива апельсинів і лимонам.

Багато хто може подумати, що вирощувати цю незвичайну капусту дуже важко, але це припущення помилково, вона вирощується дуже просто порівняно з багатьма іншими різновидами капусти. Ця рослина не принципове і вимогливо до грунту. Вона не вимагає до себе більше вологи, не потрібно знати якихось хитрощів для того, щоб капуста вийшла хорошою.

Кольрабі, капустяна ріпа - варто посадити! Знаєте чому? -

Сам по собі овоч є дуже компактним і таким чином його можна садити між грядок, він відмінно уживається з іншими рослинами. Так само багатьом дачникам дається за теплий період 2 рази зібрати урожай цього овоча. Адже їх дозрівання з моменту посадки вимагає всього 60-70 днів тому висаджуємо насіння редьки з травня по серпень можна отримати хороший урожай.

Також нерідко зустрічаються такі власники присадибних ділянок, які займаються вирощуванням раннього сорту м для цього використовують метод розсади, вони спочатку висаджують насіння в контейнери де вони сходять і після здійснює пікірування, нп його необхідно зробити до появи першого справжнього листка.

Кольрабі, капустяна ріпа - варто посадити! Знаєте чому? -

На постійне місцезнаходження даний вид капусти садиться вже в травні. Фахівці рекомендують висаджувати рослини слід в похмуру погоду і постаратися зробити це у вечірній час. Така хитрість у посадці пов'язана з тим, щоб рослина не постраждало від прямих сонячних променів.

Також не рідко доводиться використовувати спеціальний матеріал для укриття таким чином капуста буде захищена від холоду. Незважаючи на те, що це народна культура є холодостійкість, низькі температури не зовсім прийнятні.

Кольрабі, капустяна ріпа - варто посадити! Знаєте чому? -

Для того щоб захистити висаджену розсаду краще використовувати дрібну сітку або нетканий матеріал з таким чином ви забезпечите повний захист рослини від шкідників. На жаль жагою поласувати славиться багато комах, ця капуста редька піддається нападкам мух, капустяної білянки, обкладинки, совка.

Для того щоб проявити турботу за ним необхідно трохи доглядати за рослиною, сама процедура по догляду за рослинами вимагає багато часу і сил, необхідно час від часу здійснювати зміни грунту і робити в міру, таким чином рослина буде поступово розвивається, і незабаром ви зможете насолодитися смаком цієї незвичайної капусти.

Кольрабі, капустяна ріпа - варто посадити! Знаєте чому? -

У разі якщо рослини не буде отримувати необхідної кількості води, капуста почне в'янути, а стебла наростати будуть набагато гірше. А в разі якщо буде надлишок вологи, то це призведе до того, що рослини захворіє звичайною хворобою, яка носить назву чорна ніжка.

Якщо цю капусту редьку ви висадили на землю з розсади, то необхідно кожні півтори-два тижні поливати.

Є невелика хитрість, яка дозволить створити з капусти незвичайну форму. Якщо поступово підсипати землею, то вона буде кулястої форми.

Кольрабі, капустяна ріпа - варто посадити! Знаєте чому? -

збір урожаю починається поступово, якщо по ріпі не видно, що вона дозріла, то її можна прибирати, але при цьому не варто поспішати така незвичайна редька може простояти до перших морозів.

Листя такої незвичайної капусти і редьки використовуються в їжу точно так само як і листи звичайної капусти. Вони дозволяють позбавитися від інфекційних захворювань, допомагає виводити з організму зайву рідину, позбавляє організм від шлаків і сприяє позбавленню зайвої ваги.

Цей овоч є відмінним союзником в боротьбі із зайвою вагою. Використовуючи його гарантуєте собі позбавлення від непотрібних, зайвих кілограм, які не дають спокою.

Кольрабі, капустяна ріпа - варто посадити! Знаєте чому? -
Кольрабі, капустяна ріпа - варто посадити! Знаєте чому? -
Дата публикации: 7.12.18