Хвороби та шкідники пекінської капусти

Пекінську капусту нерідко вражають шкідники і хвороби. Але для боротьби з ними не можна використовувати пестициди, адже це скороплодная культура і препарати можуть не встигнути повністю розкластися до моменту збирання врожаю.

Хвороби та шкідники пекінської капусти- Хвороби та шкідники пекінської капусти, Сад, город, ділянка, будинок, дача, ландшафтний дизайн, дизайн ділянки, енциклопедія рослин, кімнатні рослини, садово-городні культури, облаштування дачі, ,

Захистити посадки пекінської капусти допоможуть профілактичні заходи. По-перше, ніколи не висаджуйте пекінську капусту на грядках, на яких росли інші хрестоцвіті: редис, редька, ріпа, турнепс, крес-салат. У них спільні збудники хвороб і шкідники. Кращі попередники для капусти – цибуля, бобові, гарбузові, буряк, томати.

Передумова для розвитку кили, при якій замість коренів формується неправильної форми бульба, – кислий грунт. Вихід – вапнування. Для нейтралізації глинистих і торф'яних ґрунтів внесіть вапно-пушенку (100 г на 1 кв. метр).

Уберегти молоді рослини від хрестоцвітної блішки та капустяної мухи допоможе нетканий матеріал (лутрасил, спанбонд тощо). Посадки треба ретельно укрити, щоб шкідники не змогли підібратися до розсаді. Хрестоцвітих блішок відлякає суміш деревної золи з нюхальним тютюном (в рівних частинах) – рослини опудривают відразу після посадки розсади.