Хрущі і боротьба з ними. Як боротися?

Всім городникам відомий жук «колорадо». Він безжально поїдає листя паростки картоплі і томатів. Щорічно люди купують тисячі коштів для знищення цих паразитів. Однак є ще один шкідник, який також заважає благополучно рости паросткам. Хрущі самі по собі не несуть будь-якої небезпеки, але їх личинки дуже ненажерливі.

Хрущі і боротьба з ними. Як боротися? -

Хрущ. На що здатна личинка?

У народі хрущів називають хрущами з-за специфічного звуку при їх польоті. Личинки хрущів взимку перебувають на рівні одного метра під землею, а навесні вони вибираються назовні.

Політ такого травневого жука можна помітити тільки коли на деревах з'являється листя. Це основний інгредієнт у харчуванні хруща. Вдень він відсиджується на дереві, а ввечері приймається поїдати листя. В основному вони люблять берези. Личинки, які не досягли стадії становлення лялечкою, знаходяться в ґрунті на глибині дванадцяти сантиметрів і поїдають коріння рослин.

Коли личинка стає великою, вона починає харчуватися товстими корінням дерев або великими бульбами, що завдає непоправної шкоди рослинам.

Хрущі і боротьба з ними. Як боротися? -

Як запобігти розмноженню шкідників?

Є кілька простих способів, які можуть зменшити кількість паразитів.

1. Можна посадити між грядками і навколо дерев білий конюшина. Він синтезує азот і поглинає кисень. У ґрунті заповненої азотом хрущі не живуть.

2. Мульчування грядок не дозволить самкам травневого жука відкласти яйця в грунт, так як грунт буде закрита.

3. При купівлі грунту потрібно перевірити його на наявність личинок. Це допоможе позбутися від зайвих проблем і клопоту.

Хрущі і боротьба з ними. Як боротися? -

4. Можна завести в городі іншу живність. Наприклад, їжаки полюбляють личинки жуків. Наявність у дворі колючого жителя повністю забезпечить позбавлення від личинок хруща. Також можна повісити шпаківні. Це приверне скворцов, які також будуть поїдати личинки хруща.

5. Кури теж є хорошою альтернативою їжакам. Можна копати грунт і нехай на неї пернатих. Вони не проти поласувати личинками.

6. До простих способів можна віднести розвішування липучок від мух на місця де хрущі літають.

До хімії звертатися городники не радять, але якщо всі перераховані вище методи не допомагають, і від жуків немає порятунку, то, звичайно ж, доведеться звернутися до різних хімікатів. Назва препаратів можна знайти в інтернеті або звернутися за допомогою і порадою до знайомих садівникам.

Важливо не перестаратися. Хімія все ж має негативний вплив на ґрунт. Та й личинки можуть бути корисні, наприклад, під час риболовлі. Хрущі при ловлі сома незамінні.

Хрущі і боротьба з ними. Як боротися? -
Хрущі і боротьба з ними. Як боротися? -
Дата публикации: 7.12.18